[PIŁKA NOŻNA] Porażka w Nowej Soli | ZGSPORT.PL

Porażka w Nowej Soli

2018-06-16 19:44

TS Masterchem Przylep niezbyt udanie zakończył rozgrywki IV ligi. Zielonogórzanie polegli w Nowej Soli z miejscową Arką 1:3.

Gospodarze przez większość czasu sprawowali kontrolę nad spotkaniem. W pierwszej połowie dwukrotnie pokonali bramkarza Masterchemu, co uczynili ponownie w 62. minucie. Honorowe trafienie dla ekipy z Winnego Grodu zanotował na 8 minut przed końcem Szymon Król.

Porażka sprawiła, że zielonogórzanie zajęli 5. lokatę w końcowej klasyfikacji IV ligi. Klub z Zielonej Góry w ostatniej kolejce został wyprzedzony przez Lubuszanina Drezdenko.

30. kolejka IV ligi: Arka Nowa Sól – TS Masterchem Przylep Zielona Góra 3:1 (2:0)