[PIŁKA NOŻNA] Falubaz porażką żegna się z III ligą | ZGSPORT.PL

Falubaz porażką żegna się z III ligą

2018-06-16 22:51

Piłkarze KS Falubazu nie zdołali pozytywnym akcentem zakończyć sezonu 2017/2018. Żółto-biało-zieloni wyraźnie polegli u siebie z Pniówkiem Pawłowice 0:3.

Rywale przyjechali do Zielonej Góry niezwykle zdeterminowani. Zwycięstwo pozwoliłoby im bowiem zapewnić sobie utrzymanie bez oglądania się na inne wyniki ostatniej kolejki. Efekty było widać od pierwszych minut spotkania, bowiem goście na minimalne prowadzenie wyszli już na początku meczu. Pniówek dobił zielonogórzan w drugiej połowie, bowiem Ci nie mieli atutów, którymi mogliby zagrozić przeciwnikom.

Falubaz kończy sezon na 17. miejscu w tabeli grupy trzeciej III ligi. W najbliższym sezonie zielonogórzan czekają zatem zmagania IV ligi. Warto jeszcze odnotować, że utrzymanie wywalczył gorzowski Stilon, do którego w przyszłym sezonie dołączy Warta Gorzów, która pewnie wygrała lubuską grupę IV ligi.

34. kolejka III ligi: KS Falubaz Zielona Góra – GKS Pniówek 74 Pawłowice 0:3 (0:1)