Nasz serwis korzysta z cookies w celach statystycznych. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na umieszczenie plików cookies w Twoim urządzeniu.Znamy terminarz IV ligi!

Paweł Górski
redakcja@zgsport.pl
[PIŁKA NOŻNA]
2018-07-12 00:16

W środę opublikowany został terminarz rozgrywek rundy jesiennej lubuskiej IV ligi. Przypomnijmy, że w sezonie 2018/2019 wystąpią w niej dwa zielonogórskie kluby: spadkowicz z III ligi – KS Falubaz Zielona Góra oraz TS Masterchem Przylep.

Żółto-biało-zieloni dwie premierowe kolejki rozegrają na boiskach rywali. Na inaugurację wybiorą się oni do Gubina, na starcie z prowadzonym przez trenera Jarosława Misia beniaminkiem IV ligi. W drugiej zaś rundzie zielonogórzan czeka pojedynek z wicemistrzem z ubiegłego sezonu, czyli Tęczą Krosno Odrzańskie. Z kolei pierwsze spotkanie na własnym terenie Falubaz rozegra 18 sierpnia. Wtedy na stadionie przy ulicy Sulechowskiej podejmie Arkę Nowa Sól.

Odwrotna sytuacja w pierwszych rundach czeka z kolei TS Masterchem Przylep. Zawodnicy z północnej dzielnicy miasta najpierw na własnym boisku podejmą wspomnianą już Tęczę oraz ZAP Syrenę Zbąszynek, a następnie czeka ich wyjazd do Drezdenka, aby zmierzyć się z tamtejszym Lubuszaninem.

Sezon 2018/2019 wystartuje 11 sierpnia, a zatem już za miesiąc. Rozgrywki rundy jesiennej będą prowadzone aż do początku listopada. Pierwsze w nadchodzącym sezonie derby Zielonej Góry odbędą się 29 września na terenie Falubazu. Rewanż oczywiście na wiosnę przyszłego roku.

Pełny terminarz dostępny jest na stronie GOZPN.

Komentarze:

Brak komentarzy! Podziel się swoją opinią jako pierwszy!


© ZGSPORT.PL 2018 | O nas | Reklama | Wykorzystanie zdjęć