DMPJ: 5. miejsce Falubazu w Toruniu

[ŻUŻEL]
2018-09-05 20:51

12. runda Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów za nami. Dziś młodzieżowcy rywalizowali na toruńskiej MotoArenie. Zielonogórzanie uplasowali się na 5. lokacie, zdobywając 16 punktów.

Podobnie jak wczoraj w Gorzowie, liderem drużyny z Grodu Bachusa był dziś zdobywca 9 „oczek” (1,3,2,3), Mateusz Tonder. Słabszy występ zanotował z kolei Damian Pawliczak, który w trzech startach uzbierał tylko 3 punkty. Pozytywnie dzisiejszy dzień zapamięta natomiast Damian Boduch (0,-,3,1), który zaliczył dziś pierwsze w karierze indywidualne zwycięstwo. Z zerowym dorobkiem zawody zakończył Nile Tufft (t,-,0,0).

Podium dzisiejszego turnieju składało się z tych samych zespołów, co we wczorajszej rundzie. Zwyciężył Get Well Toruń przed Cash Broker Stalą Gorzów i Betard Spartą Wrocław. Falubaz zajął 5. pozycję.

Źródło: sportowefakty.wp.pl