Waleczny Stelmet Enea przegrywa w Kazaniu

2018-10-20 19:03

Koszykarze Stelmetu Enea BC Zielona Góra zanotowali dziś pierwszą w tym sezonie porażkę. W meczu VTB United League ulegli UNICS-owi Kazań 66:86.

Pierwsza połowa meczu była wyrównana, bowiem zielonogórzanie grali z gospodarzami jak równy z równym. Potrafili nawet prowadzić niemal przez całą drugą kwartę. Niestety po przerwie gra zawodników z Winnego Grodu nie wyglądała już tak dobrze, przez co Rosjanie odjechali na znaczną liczbę punktów. Ostatecznie UNICS zwyciężył 86:66.

Ta porażka sprawiła, że Stelmet Enea BC spadł na 8. miejsce w tabeli ligi VTB. Kolejny mecz zielonogórzan czeka już we wtorek w Starogardzie Gdańskim, gdzie w ramach Energa Basket Ligi podejmą miejscową Polpharmę.

VTB United League: UNICS Kazań – Stelmet Enea BC Zielona Góra 86:66 (20:23, 21:14, 20:13, 25:16)