Nasz serwis korzysta z cookies w celach statystycznych. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na umieszczenie plików cookies w Twoim urządzeniu.Akademickie derby w Łodzi

Paweł Górski
redakcja@zgsport.pl
[PIŁKA RĘCZNA]
2018-11-03 10:44

Szczypiorniści AZS-u Uniwersytetu Zielonogórskiego wracają na ligowe parkiety. Tym razem zawodnicy Ireneusza Łuczaka w Łodzi podejmą miejscową Politechniką Anilaną.

W sobotnim pojedynku zmierzą się sąsiadujące ze sobą drużyny. Gospodarze plasują się obecnie na 9. lokacie w tabeli, mając na koncie 5 punktów. Miejsce niżej znajdziemy zespół z Winnego Grodu, który z jednym tylko zwycięstwem, znajduje się na 10. pozycji.

Do tej pory łodzianie zdołali zwyciężyć jedynie dwa razy – oba na własnym parkiecie. Bez pełnej puli punktów z Łodzi wyjeżdżały WKS Grunwald Poznań i ŚKPR Świdnica. Zielonogórzanie natomiast jedyne zwycięstwo zanotowali w inauguracyjnej potyczce z Forzą Wrocław.

Dla Akademików, którzy po nie najlepszym starcie sezonu bardzo potrzebują punktów, będzie to ważny pojedynek. Z pewnością nie będzie też łatwy, bowiem w Łodzi zdołał dotąd wygrać jedynie lider z Piekar Śląskich. Czy AZS-owi również uda się ta sztuka?

I liga, 6. kolejka: Politechnika Anilana Łódź – AZS Uniwersytet Zielonogórski
Data: 03.11.2018, godzina 18:00
Miejsce: Hala przy ul. Sobolowej, Łódź.

Komentarze

Brak komentarzy! Podziel się swoją opinią jako pierwszy!

Zabezpieczenie antyspamowe: Ile jest jeden plus sześć?


© ZGSPORT.PL 2018 | O nas | Reklama | Wykorzystanie zdjęć