Junior starszy: wysokie zwycięstwo nie pomogło w awansie

2018-11-04 14:45

W ramach 10. kolejki I ligi wojewódzkiej juniorzy starsi TS-u Masterchem Przylep pewnie ograli dziś Koronę Kożuchów 5:0. Okazałe zwycięstwo nie dało jednak zielonogórzanom awansu do kolejnej rundy.

Dzisiejsze spotkanie już od pierwszego gwizdka przebiegało pod dyktando zawodników Wojciecha Pochylskiego. Po pierwszych 45 minutach zielonogórzanie prowadzili jednak tylko 1:0 po golu Krystiana Spechta.

W drugiej części gry TS zdecydowanie szerzej otworzył worek z bramkami. Już w 55. minucie okazję do dobitki wykorzystał Grzegorz Zawada, a chwilę później podwyższył Marcin Jasiński. W końcówce spotkania po jednym trafieniu dołożyli Łukasz Sikorski i Wojciech Siejek, który ustalił wynik meczu na 5:0.

Niestety to było za mało, aby zespół z zielonogórskiego Przylepu awansował do drugiej rundy rozgrywek. TS-owi zabrakło do premiowanej lokaty zaledwie jednego punktu. Bez problemów awansowali z kolei młodzieżowcy KS Falubazu, którzy z kompletem zwycięstw wygrali grupę.

I liga wojewódzka juniora starszego, 10. kolejka: TS Masterchem Przylep Zielona Góra – Korona Kożuchów 5:0 (1:0)
Bramki: 35' Specht, 55' Zawada, 59' Jasiński, 83' Sikorski, 87' Siejek.