Nasz serwis korzysta z cookies w celach statystycznych. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na umieszczenie plików cookies w Twoim urządzeniu.[RUGBY]

Mecz na szczycie na koniec wiosny

Zielonogórskich rugbystów czeka dziś ostatnie spotkanie w ramach rundy wiosennej tegorocznych zmagań I ligi. Wataha wybierze się do Jarocina, gdzie w meczu na szczycie spróbuje utrzymać fotel lidera tabeli.

[RUGBY]

Mecz z Legią odwołany!

Wataha Zielona Góra poinformowała dzisiaj, że odwołane zostało sobotnie spotkanie pomiędzy zielonogórskimi „Dzikami” a Legią Warszawa. Goście nie mogą stawić się jutro w Winnym Grodzie, zatem najprawdopodobniej zostaną ukarani walkowerem na korzyść Watahy.

[RUGBY]

Lider kontra outsider (AKTUALIZACJA)

Już w najbliższą sobotę czeka nas ostatnie w rundzie wiosennej spotkanie Watahy RC Zielona Góra. Liderujące tabeli „Dziki” podejmą na stadionie przy Wyspiańskiego Legię Warszawa.

[RUGBY]

„Dziki” miażdżą rywala

Świetne spotkanie rozegrali dziś rugbyści Watahy RC Zielona Góra. Zawodnicy z Grodu Bachusa pewnie rozgromili drużynę Rugby Ruda Śląska i zgarnęli komplet punktów do ligowej tabeli.

[RUGBY]

Czas na rundę rewanżową w I lidze

Nadchodzący weekend przyniesie nam już 6. kolejkę zmagań w I lidze rugby, będącą zarazem początkiem rundy rewanżowej. Wataha RC Zielona Góra podejmie w sobotę zawodzącą w tym sezonie ekipę Rugby Ruda Śląska.

[RUGBY]

Trudny rywal Watahy

Zbliżają się kolejne emocje na stadionie przy ulicy Wyspiańskiego. W ramach 5. rundy I ligi rugby Wataha RC Zielona Góra podejmie AZS AWF Warszawa.

Następna strona


© zgsport.pl 2017-2018