Nasz serwis korzysta z cookies w celach statystycznych. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na umieszczenie plików cookies w Twoim urządzeniu.
[RUGBY]

Ostatni mecz przed decydującą fazą

Rugbyści Watahy Zielona Góra powoli przygotowują się do fazy play-off, jednak pozostał im jeszcze do rozegrania jeden pojedynek w rundzie zasadniczej. Jutro w ramach 10. kolejki I ligi zmierzą się w Warszawie z tamtejszym AZS-em AWF.


[RUGBY]

Arka za silna dla „Dzików”

Dziś na stadionie przy ul. Wyspiańskiego po raz drugi w tym sezonie Wataha Zielona Góra poległa w starciu z Arką Rumia. Jest to trzecia porażka rugbystów z Winnego Grodu w obecnych rozgrywkach.


[RUGBY]

Powrót „Dzików” po wakacyjnej przerwie

Ponad dwumiesięczna wakacyjna przerwa w I lidze rugby dobiega końca. W sobotnie popołudnie rugbyści Watahy Zielona Góra wrócą na murawę. Rywalem zielonogórzan będzie sąsiadująca z nimi w tabeli Arka Rumia.


[RUGBY]

Zmiażdżone „Dziki” tracą fotel lidera

Nie tak miało wyglądać zakończenie rundy wiosennej I ligi w wykonaniu Watahy Zielona Góra. Rugbyści z Grodu Bachusa sromotnie polegli w Jarocinie aż 63:0.


[RUGBY]

Mecz na szczycie na koniec wiosny

Zielonogórskich rugbystów czeka dziś ostatnie spotkanie w ramach rundy wiosennej tegorocznych zmagań I ligi. Wataha wybierze się do Jarocina, gdzie w meczu na szczycie spróbuje utrzymać fotel lidera tabeli.


[RUGBY]

Mecz z Legią odwołany!

Wataha Zielona Góra poinformowała dzisiaj, że odwołane zostało sobotnie spotkanie pomiędzy zielonogórskimi „Dzikami” a Legią Warszawa. Goście nie mogą stawić się jutro w Winnym Grodzie, zatem najprawdopodobniej zostaną ukarani walkowerem na korzyść Watahy.


Następna strona


© ZGSPORT.PL 2018 | O nas | Reklama | Wykorzystanie zdjęć