Nasz serwis korzysta z cookies w celach statystycznych. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na umieszczenie plików cookies w Twoim urządzeniu.Siatkówka mężczyzn: ii liga, grupa 1

#DrużynaMPkt.ZPBS
1. KS Orzeł Międzyrzecz 0 0 0 0 0:0
2. KS Stal Grudziądz 0 0 0 0 0:0
3. MKS Noteć Czarnków 0 0 0 0 0:0
4. SMS Police 0 0 0 0 0:0
5. Stoczniowiec Gdańsk 0 0 0 0 0:0
6. Trefl Lębork 0 0 0 0 0:0
7. NTS Trójka Nakło 0 0 0 0 0:0
8. UKS OPP Powiat Kołobrzeski 0 0 0 0 0:0
9. AZS Uniwersytet Zielonogórski 0 0 0 0 0:0

[SIATKÓWKA]

Punkty potrzebne od zaraz!

Kolejne spotkanie w ramach II ligi czeka dziś zielonogórskich siatkarzy. Przed nimi trudne zadanie, bowiem do Zielonej Góry przyjedzie wicelider rozgrywek, SPS Chrobry Głogów. Dlatego też na parkiecie zobaczymy dziś trenera AZS-u, Wiktora Zasowskiego!

[SIATKÓWKA]

Lider za mocny dla Akademików

W środowy wieczór siatkarze AZS-u Uniwersytetu Zielonogórskiego rozegrali wyjazdowe starcie z liderem II ligi, Orłem Międzyrzecz. Zgodnie z przewidywaniami górą w tym spotkaniu byli gospodarze, choć zielonogórzanie początkowo prowadzili wyrównaną walkę.

[SIATKÓWKA]

AZS wygrywa zgodnie z planem

Siatkarze zielonogórskiego zespołu nie bez problemów pokonali dziś we własnej hali outsidera rozgrywek II ligi, Juvenię Wakmet Głuchołazy. Początkowo wszystko szło po myśli Akademików, jednak później rywale napsuli gospodarzom trochę krwi.

[SIATKÓWKA]

Starcie z outsiderem, które trzeba wygrać

Już w najbliższą sobotę AZS Uniwersytet Zielonogórski zmierzy się na własnym parkiecie z Juvenią Wakmet Głuchołazy w ramach 15. kolejki II ligi siatkarzy. Inny wynik niż wygrana zielonogórzan „za trzy” będzie rozpatrywany w kategorii rozczarowania.

[SIATKÓWKA]

Do Bolesławca po punkty

W ramach 14. kolejki II ligi zawodników AZS-u Uniwersytet Zielonogórski czeka dziś wyjazd do Bolesławca, gdzie zmierzą się z miejscowym BTS-em Elektros. Cel jest jasny: punkty.© zgsport.pl 2017-2018