Nasz serwis korzysta z cookies w celach statystycznych. Ponadto Google zbiera dane w celu personalizacji reklam wyświetlanych na naszych stronach. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na powyższe. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, przeczytaj naszą politykę prywatności.
ZGADZAM SIĘKlasa okręgowa: Drzonkowianka gromi Spartę, a Zorza przegrywa z liderem

Paweł Górski
redakcja@zgsport.pl
[PIŁKA NOŻNA]
2019-09-02 11:38

Za nami 5. kolejka zielonogórskiej klasy okręgowej. Reprezentanci Winnego Grodu rozgrywali w jej ramach wyjazdowe pojedynki. Z punktami wróciła jednak tylko Drzonkowianka PKM Zachód.

Zespół z Kisielina podejmował wczoraj okupującą dolne rejony tabeli Spartę Grabik. Przypomnijmy, że przed tygodniem drużyna ta sensacyjnie pokonała Zorzę Ochla 7:6. Tym razem jednak obyło się bez niespodzianki – faworyzowana Drzonkowianka zwyciężyła aż 6:1, a na listę strzelców wpisali się: dwukrotnie Paweł Dzikowicz i po razie Jacek Marciniak, Jakub Księżniak, Jacek Hajdasz i Krzysztof Marczak.

Klasa okręgowa, 5. kolejka: Sparta Grabik – Drzonkowianka PKM Zachód Racula 1:6 (0:1)

Znacznie trudniejsze zadanie stało w ten weekend przed Zorzą Ochla. Ekipa z południa Winnego Grodu pojechała na teren niepokonanego lidera, Promienia Żary, który na własnym boisku nie stracił jeszcze żadnej bramki. Tak było również i tym razem – gospodarze zwyciężyli 2:0 i odprawili zielonogórzan bez zdobyczy punktowej.

Klasa okręgowa, 5. kolejka: Promień Żary – Zorza Ochla 2:0 (0:0)

W następnej kolejce czekają nas dwa ciekawe pojedynki w Zielonej Górze. Na kisielińskim Zatorzu stawi się lider tabeli z Żar, a Zorza podejmie sąsiadującą Pogoń Przyborów. Obydwa te starcia rozpoczną się o godzinie 16:00 w najbliższą sobotę (7.09).


0

0

0

0

0

0

Komentarze

Brak komentarzy! Podziel się swoją opinią jako pierwszy!

Zabezpieczenie antyspamowe: Ile jest pięć plus osiem?


© ZGSPORT.PL 2018-2020 | Reklama | Wykorzystanie zdjęć | Polityka prywatności