Nasz serwis korzysta z cookies w celach statystycznych. Ponadto Google zbiera dane w celu personalizacji reklam wyświetlanych na naszych stronach. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na powyższe. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, przeczytaj naszą politykę prywatności.
ZGADZAM SIĘZapowiedź piłkarskiego weekendu: ważne wyjazdy Lechii i TS-u

Paweł Górski
redakcja@zgsport.pl
[PIŁKA NOŻNA]
2019-09-06 11:47

Przed nami kolejny weekend z piłką nożną w Zielonej Górze! Dwie najwyżej sklasyfikowane drużyny – Lechia Gran-Bud i TS Masterchem – udadzą się w ważne delegacje. Z kolei kibice, którzy zostaną w Winnym Grodzie, będą mogli śledzić poczynania zespołów z klasy okręgowej.

Zacznijmy od Lechii Gran-Bud, którą czeka potyczka na trudnym terenie w Żmigrodzie. Tamtejszy Piast nie przegrał jeszcze na własnym boisku, choć także zwycięstwa nie zdarzają mu się często. Zespół ten legitymuje się aktualnie bilansem 1-3-1, który czyni go jednym z najczęściej remisujących klubów w grupie trzeciej III ligi. Zielonogórzanie jadą do Żmigrodu, by powalczyć o zwycięstwo, choć z pewnością 1 punkt również będzie cenną zdobyczą.

III liga, 6. kolejka: Piast Żmigród – KS Lechia Gran-Bud Zielona Góra
Data: 07.09.2019, godzina 16:00
Miejsce: Stadion w Żmigrodzie.

Dzień wcześniej, bo już w piątkowe popołudnie, arcytrudna potyczka czeka piłkarzy z zielonogórskiego Przylepu. TS Masterchem o godzinie 17:00 wybiegnie na murawę w Gorzowie, gdzie zmierzy się z miejscową Wartą. Spadkowicz z III ligi jak dotąd idzie jak burza i z bilansem 4-1-0 zajmuje fotel lidera tabeli. Pojedynek z takim rywalem nie sprzyja przełamaniu, którego bardzo potrzebuje ekipa z Winnego Grodu, lecz na pewno determinacja w zespole Tadeusza Makowskiego będzie ogromna.

IV liga, 6. kolejka: Warta Gorzów – TS Masterchem Przylep Zielona Góra
Data: 06.09.2019, godzina 17:00
Miejsce: Stadion OSiR, Gorzów Wielkopolski.

Kto jednak nie będzie mógł się udać na wyjazdowe mecze zielonogórskich drużyn, tego czekają domowe emocje w klasie okręgowej. W sobotnie popołudnie, o tej samej godzinie odbędą się dwa spotkania: Drzonkowianka PKM Zachód podejmie lidera z Żar, a Zorza Ochla zmierzy się z sąsiadującą Pogonią Przyborów i spróbuje odnotować premierową wygraną na własnym boisku.

Klasa okręgowa, 6. kolejka: Drzonkowianka PKM Zachód Racula – Promień Żary
Data: 07.09.2019, godzina 16:00
Miejsce: Stadion przy ul. Stary Kisielin – Zatorze, Zielona Góra.

Klasa okręgowa, 6. kolejka: Zorza Ochla – Pogoń Przyborów
Data: 07.09.2019, godzina 16:00
Miejsce: Stadion przy ul. Ochla – Zielonogórskiej, Zielona Góra.


0

0

0

0

0

0

Komentarze

Brak komentarzy! Podziel się swoją opinią jako pierwszy!

Zabezpieczenie antyspamowe: Ile jest jeden plus pięć?


© ZGSPORT.PL 2018-2019 | Reklama | Wykorzystanie zdjęć | Polityka prywatności