Nasz serwis korzysta z cookies w celach statystycznych. Ponadto Google zbiera dane w celu personalizacji reklam wyświetlanych na naszych stronach. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na powyższe. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, przeczytaj naszą politykę prywatności.
ZGADZAM SIĘNieznaczna porażka TS-u u lidera

Paweł Górski
redakcja@zgsport.pl
[PIŁKA NOŻNA]
2019-09-06 20:12

Warta Gorzów minimalnie zwyciężyła dziś na własnym terenie z TS-em Masterchem Przylep. Zielonogórzanie starali się uszczknąć punkty liderowi, lecz stać ich było tylko na zdobycie bramki kontaktowej.

Gospodarze zaznaczyli swoją przewagę już na samym początku spotkania, bowiem w 2. minucie na listę strzelców wpisał się Sebastian Surmaj. Już pół godziny później Jakub Marczak musiał ponownie wyciągać piłkę z siatki za sprawą trafienia Pawła Posmyka. Zielonogórzanie próbowali odgryźć się na miejscowych, jednak udało im się jedynie zdobyć bramkę kontaktową w 76. minucie. Sprawiło to, że Warta zwyciężyła 2:1 i utrzymała się na fotelu lidera IV ligi.

Po 6. kolejce rozgrywek TS Masterchem nadal zajmuje odległe 15. miejsce w tabeli. Najbliższa okazja do rehabilitacji nadarzy się 15. września w domowym pojedynku przeciwko Pogoni Skwierzyna.

IV liga, 6. kolejka: Warta Gorzów – TS Masterchem Przylep Zielona Góra 2:1 (2:0)
1:0 Sebastian Surmaj 2’
2:0 Paweł Posmyk 35’
2:1 Maciej Brzeźniak 76’


0

0

0

0

0

0

Komentarze

Brak komentarzy! Podziel się swoją opinią jako pierwszy!

Zabezpieczenie antyspamowe: Ile jest osiem plus cztery?


© ZGSPORT.PL 2018-2019 | Reklama | Wykorzystanie zdjęć | Polityka prywatności