Nasz serwis korzysta z cookies w celach statystycznych. Ponadto Google zbiera dane w celu personalizacji reklam wyświetlanych na naszych stronach. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na powyższe. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, przeczytaj naszą politykę prywatności.
ZGADZAM SIĘCenne zwycięstwo Lechii w Żmigrodzie!

Paweł Górski
redakcja@zgsport.pl
[PIŁKA NOŻNA]
2019-09-07 18:04

Lechia Gran-Bud Zielona Góra ponownie zwycięska na wyjeździe! Drużyna z Winnego Grodu jako pierwsza w tym sezonie wywiozła 3 punkty ze Żmigrodu, gdzie po zaciętym pojedynku pokonała miejscowego Piasta 1:0.

Pierwsza połowa upłynęła pod znakiem wyrównanej gry, co sprawiło, że długo utrzymywał się bezbramkowy remis. Dopiero po przerwie zielonogórzanie zaczęli zaznaczać swoją przewagę, która zaowocowała, jak się później okazało, decydującym trafieniem Arona Athenstadta w 75. minucie.

To trzecie zwycięstwo Lechii w bieżącym sezonie, w tym drugie w delegacji. Za tydzień zawodnicy Andrzeja Sawickiego na „Dołku” podejmą ekipę Gwarka Tarnowskie Góry.

III liga, 6. kolejka: Piast Żmigród – KS Lechia Gran-Bud Zielona Góra 0:1 (0:0)
0:1 Aron Athenstadt 75’

Składy drużyn:
Piast Żmigród: Filipowiak – Miś (78' Łopuszenko), Zieliński, Chouwer (46' Rusiecki), Wojtaszek (36' Wiktorowicz), Jaros, Juchacz, Kendzia, Koźlik, Łukaszewski, Sołtyński (68' Trzepacz) – Turek, Kępczyński, Sosnowski.
KS Lechia Gran-Bud Zielona Góra: Budzyński – Łokietek, Ostrowski, Małecki, Górski, Okińczyc (82' Babij), Konieczny (67' Lisowski), Kaczmarczyk, Athenstadt, Żukowski, Stachurski (60' Tomaszewski) – Kubasiewicz, Czarnecki, Garguła, Dziubański.


8

0

0

0

0

0

Komentarze

Brak komentarzy! Podziel się swoją opinią jako pierwszy!

Zabezpieczenie antyspamowe: Ile jest dwa plus dwa?


© ZGSPORT.PL 2018-2019 | Reklama | Wykorzystanie zdjęć | Polityka prywatności