Nasz serwis korzysta z cookies w celach statystycznych. Ponadto Google zbiera dane w celu personalizacji reklam wyświetlanych na naszych stronach. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na powyższe. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, przeczytaj naszą politykę prywatności.
ZGADZAM SIĘPrzełamanie Akademików

Paweł Górski
redakcja@zgsport.pl
[PIŁKA RĘCZNA]
2018-04-29 12:37

Szczypiorniści AZS-u Uniwersytetu Zielonogórskiego poprawili wczoraj morale w zespole, ogrywając wyżej sklasyfikowanego Sokoła Porcelana Lubiana Kościerzyna. Akademicy zwyciężyli 28:24.

Pierwsza część spotkania została rozegrana pod dyktando zielonogórzan, którzy szybko przejęli kontrolę nad przebiegiem meczu. Akademicy zbudowali sobie bezpieczną przewagę, której skutecznie bronili aż do końcowej syreny.

W drugiej partii goście zaczęli odrabianie strat. Mimo że przez większość czasu gra toczyła się gol za gol, rywale powoli niwelowali różnicę punktową. Gorąco zrobiło się w samej końcówce, kiedy to na parkiecie doszło do przepychanki, której skutkiem były dwie czerwone kartki. Ostatecznie jednak Akademicy zdołali utrzymać prowadzenie i zwyciężyć z wyżej notowanym rywalem.

Zielonogórskim szczypiornistom w tym sezonie pozostały do rozegrania już tylko dwa mecze. Najpierw wybiorą się do Płocka, a rozgrywki zakończą tydzień później domowym starciem z Gwardią Koszalin.

25. kolejka I ligi: AZS Uniwersytet Zielonogórski – Sokół Porcelana Lubiana Kościerzyna 28:24 (17:9)

Komentarze

Brak komentarzy! Podziel się swoją opinią jako pierwszy!

Zabezpieczenie antyspamowe: Ile jest dwa plus cztery?


© ZGSPORT.PL 2018-2019 | Reklama | Wykorzystanie zdjęć | Polityka prywatności