Nasz serwis korzysta z cookies w celach statystycznych. Ponadto Google zbiera dane w celu personalizacji reklam wyświetlanych na naszych stronach. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na powyższe. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, przeczytaj naszą politykę prywatności.
ZGADZAM SIĘUdana inauguracja nowego sezonu

Paweł Górski
redakcja@zgsport.pl
[RUGBY]
2019-09-07 23:10

Wraz z początkiem września rozpoczął się nowy sezon w polskiej lidze rugby. Dziś zmagania zainaugurowała I liga, a wraz z nią zielonogórska Wataha. „Dziki” udanie zaczęły zmagania, zwyciężając w Warszawie z Legią 30:26.

fot. Andrzej Sacha / ZGSPORT.PL

Pierwsza odsłona widowiska rozgrywała się na styku, choć do przerwy to gospodarze nieznacznie prowadzili. Z kolei w drugiej połowie zielonogórzanie wypracowali sobie przewagę, której „Legioniści” nie zdołali już zniwelować, ale końcowy rezultat (26:30) pokazuje, że byli temu bliscy.

Za tydzień drużynę z Winnego Grodu czeka kolejny wyjazd – tym razem zmierzy się ona z zaprzyjaźnionym zespołem Miedziowych Lubin, który dziś minimalnie uległ Sparcie Jarocin. Z kolei pierwszy domowy pojedynek Wataha rozegra w ostatni weekend września. Wówczas przeciwnikiem „Dzików” będzie ekipa Rugby Białystok.

I liga, 1. kolejka: Legia Warszawa – Wataha RC Zielona Góra 26:30 (14:11)


2

0

0

0

0

0

Komentarze

Brak komentarzy! Podziel się swoją opinią jako pierwszy!

Zabezpieczenie antyspamowe: Ile jest sześć plus trzy?


© ZGSPORT.PL 2018-2021 | Reklama | Wykorzystanie zdjęć | Polityka prywatności