Nasz serwis korzysta z cookies w celach statystycznych. Ponadto Google zbiera dane w celu personalizacji reklam wyświetlanych na naszych stronach. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na powyższe. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, przeczytaj naszą politykę prywatności.
ZGADZAM SIĘPuchar Polski: do gry wkraczają Lechia i TS Przylep

Paweł Górski
redakcja@zgsport.pl
[PIŁKA NOŻNA]
2019-09-11 11:18

Środowe popołudnie w lubuskiej piłce będzie stało pod znakiem drugiej rundy Pucharu Polski na szczeblu wojewódzkim. To właśnie dziś do zmagań przystąpią dwie najwyżej sklasyfikowane drużyny z Zielonej Góry – Lechia Gran-Bud i TS Masterchem Przylep.

Zielonogórski III-ligowiec uda się dziś w niedaleki wyjazd do Nietkowa, gdzie spróbuje mu zagrozić miejscowa Odra. Na co dzień występuje ona w klasie okręgowej, w której po raz kolejny plasuje się w czołówce tabeli. Aktualnie zespół z gminy Czerwieńsk zamyka ligowe podium mając na koncie 12 punktów.

Znacznie trudniejsza przeprawa czeka TS Masterchem, który wylosował bardzo dobrze znanego rywala – Carinę Gubin. Podobnie jak w ubiegłym sezonie zespół ten nie zawodzi w zmaganiach IV ligi i zajmuje 3. lokatę. Będąca w dołku ekipa z zielonogórskiego Przylepu zdołała już w bieżących rozgrywkach przegrać z gubinianami – było to w ramach 2. kolejki, kiedy Carina na własnym terenie triumfowała 4:3. Pamiętajmy jednak, że przed rokiem TS również uległ w lidze zespołowi spod granicy, by kilka dni później wyeliminować go z Pucharu Polski.

W grze pozostają także dwaj zielonogórscy A-klasowcy. Ikar Zawada wybierze się do miejscowości Rybaki w powiecie krośnieńskim, gdzie podejmie miejscową Naftę, która występuje w klasie B. Z kolei Sparta Łężyca na własnym boisku zmierzy się z ekipą ze swojego poziomu ligowego – Energetykiem Dychów.

Puchar Polski na szczeblu wojewódzkim, 2. runda (11.09.2019, godzina 16:45):

Pełna rozpiska par drugiej rundy PP dostępna jest tutaj.


1

0

0

0

0

0

Komentarze

Brak komentarzy! Podziel się swoją opinią jako pierwszy!

Zabezpieczenie antyspamowe: Ile jest siedem plus sześć?


© ZGSPORT.PL 2018-2020 | Reklama | Wykorzystanie zdjęć | Polityka prywatności