Nasz serwis korzysta z cookies w celach statystycznych. Ponadto Google zbiera dane w celu personalizacji reklam wyświetlanych na naszych stronach. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na powyższe. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, przeczytaj naszą politykę prywatności.
ZGADZAM SIĘPuchar Polski: awans Lechii po hattricku Kobusińskiego

Paweł Górski
redakcja@zgsport.pl
[PIŁKA NOŻNA]
2019-09-11 19:42

Lechia Gran-Bud Zielona Góra zameldowała się dziś w trzeciej rundzie lubuskiego Pucharu Polski. Piłkarze Andrzeja Sawickiego pokonali Odrę Nietków 5:1.

Zielonogórzanie źle otworzyli mecz, bowiem już w 8. minucie zapisali na swoje konto bramkę samobójczą. Na szczęście już kilka chwil później Dawid Czarnecki wyrównał stan meczu, a następnie na spółkę z Szymonem Kobusińskim doprowadził do wyniku 3:1 po pierwszej połowie.

W drugiej odsłonie na listę strzelców wpisywał się już tylko „Kobus”, który w 85. minucie przypieczętował rezultat hattrickiem. Tym samym III-ligowiec wyeliminował z Pucharu grającą w klasie okręgowej Odrę Nietków. W innych dzisiejszych spotkaniach TS Masterchem Przylep poległ 0:5 z Cariną Gubin, Sparta Łężyca rozgromiła Energetyka Dychów 9:0, a Ikar Zawada po pasjonującej dogrywce uległ Nafcie Rybaki 5:6.

Puchar Polski na szczeblu wojewódzkim, 2. runda: Odra Nietków – KS Lechia Gran-Bud Zielona Góra 1:5 (1:3)
1:0 gol samobójczy 8’
1:1 Dawid Czarnecki 13’
1:2 Szymon Kobusiński 34’
1:3 Dawid Czarnecki 44’
1:4 Szymon Kobusiński 75’
1:5 Szymon Kobusiński 85’


0

0

0

0

0

0

Komentarze

Brak komentarzy! Podziel się swoją opinią jako pierwszy!

Zabezpieczenie antyspamowe: Ile jest dziesięć plus jeden?


© ZGSPORT.PL 2018-2020 | Reklama | Wykorzystanie zdjęć | Polityka prywatności