Nasz serwis korzysta z cookies w celach statystycznych. Ponadto Google zbiera dane w celu personalizacji reklam wyświetlanych na naszych stronach. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na powyższe. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, przeczytaj naszą politykę prywatności.
ZGADZAM SIĘJuniorzy Watahy premierowo przed własną publicznością

Paweł Górski
redakcja@zgsport.pl
[FUTBOL AMERYKAŃSKI]
2019-09-20 16:56

W tym roku KFA Wataha Zielona Góra po raz pierwszy zgłosił drużynę do rozgrywek Juniorskiej Ligi Futbolu Amerykańskiego. Już jutro młodzieżowcy zielonogórskiego klubu po raz pierwszy zaprezentują się na domowym boisku.

fot. Andrzej Sacha / ZGSPORT.PL

Wataha zmagania w JLFA zainaugurowała już przed tygodniem, kiedy to zmierzyła się na wyjeździe z Towers Opole. Niestety rozegrano wtedy tylko jedną połowę, bowiem plaga kontuzji w zespole z Winnego Grodu nie pozwoliła dokończyć spotkania. Wynik ze stanu 8:16 został zweryfikowany na walkower 20:0 dla opolan.

Teraz futbolistów Watahy czeka pierwszy domowy pojedynek. Rywalem będzie ekipa Miners Wałbrzych, która również nie zanotowała pozytywnego startu rozgrywek. Tydzień temu została ona rozbita na własnym terenie przez Panthers Wrocław aż 0:60. Sprawia to, że zarówno jedna jak i druga drużyna będzie miała w sobotę ogromny głód zwycięstwa.

JLFA, 3. kolejka: Wataha Zielona Góra – Miners Wałbrzych
Data: 21.09.2019, godzina 15:30
Miejsce: Stadion Futbolowy, ul. Botaniczna 66, Zielona Góra.


4

0

0

0

0

1

Komentarze

Brak komentarzy! Podziel się swoją opinią jako pierwszy!

Zabezpieczenie antyspamowe: Ile jest dwa plus osiem?


© ZGSPORT.PL 2018-2021 | Reklama | Wykorzystanie zdjęć | Polityka prywatności