Nasz serwis korzysta z cookies w celach statystycznych. Ponadto Google zbiera dane w celu personalizacji reklam wyświetlanych na naszych stronach. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na powyższe. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, przeczytaj naszą politykę prywatności.
ZGADZAM SIĘWyjazd na trudny teren do Legnicy

Paweł Górski
redakcja@zgsport.pl
[PIŁKA NOŻNA]
2019-09-20 19:27

W sobotę piłkarze Lechii Gran-Bud Zielona Góra udadzą się na kolejną delegację w III lidze. Tym razem miejscem docelowym będzie Legnica, gdzie zmierzą się oni z rezerwami miejscowej Miedzi.

fot. Andrzej Sacha / ZGSPORT.PL

Zespół z Legnicy dość niemrawo rozpoczął tegoroczne rozgrywki, bowiem dopiero dwa tygodnie temu zanotował pierwsze zwycięstwo – 4:1 z silnym ROW-em Rybnik. Widać jednak, że właśnie wtedy Miedź II wkroczyła na dobry tor, gdyż w kolejnej rundzie znów schodziła z boiska zwycięska, pokonując na wyjeździe Polonię Bytom 4:2.

Aktualnie legniczanie są zatem na fali wznoszącej, która obecnie zaprowadziła ich na 10. lokatę. Również ekipa z Winnego Grodu radzi sobie ostatnio nie najgorzej i wydaje się, że jest na dobrej drodze do ustabilizowania swojej formy. 8. miejsce i 10 punktów na koncie to całkiem solidny dorobek, lecz trzeba pamiętać, że na tym etapie sezonu Lechia jest w niewielkiej odległości zarówno od czołówki, jak i od strefy spadkowej.

Wygląda więc na to, że w Legnicy czeka zielonogórzan niełatwa przeprawa. Miedź II jest zespołem, który bardzo często remisuje i nie oddaje punktów za darmo. Tak też zapewne będzie w jutrzejszym pojedynku, lecz Lechię z pewnością stać na wywiezienie zdobyczy z Dolnego Śląska.

III liga, 8. kolejka: Miedź II Legnica – KS Lechia Gran-Bud Zielona Góra
Data: 21.09.2019, godzina 16:00
Miejsce: Boisko przy ul. Hetmańskiej, Legnica.


1

0

0

0

0

0

Komentarze

Brak komentarzy! Podziel się swoją opinią jako pierwszy!

Zabezpieczenie antyspamowe: Ile jest trzy plus pięć?


© ZGSPORT.PL 2018-2020 | Reklama | Wykorzystanie zdjęć | Polityka prywatności