Nasz serwis korzysta z cookies w celach statystycznych. Ponadto Google zbiera dane w celu personalizacji reklam wyświetlanych na naszych stronach. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na powyższe. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, przeczytaj naszą politykę prywatności.
ZGADZAM SIĘRozpędzona „Miedzianka” zmiotła Lechię

Paweł Górski
redakcja@zgsport.pl
[PIŁKA NOŻNA]
2019-09-21 19:31

Seria dobrych wyjazdów Lechii Gran-Bud Zielona Góra przerwana. Piłkarze z Grodu Bachusa mierzyli się dziś z rezerwami Miedzi Legnica, które okazały się wyraźnie lepsze od podopiecznych Andrzeja Sawickiego.

fot. Andrzej Sacha / ZGSPORT.PL

Początkowo spotkanie w Legnicy układało się remisowo, lecz zielonogórzan spotkało najgorsze z możliwych zakończenie pierwszej połowy – stracone dwie bramki „do szatni”. Z pewnością podcięły one skrzydła zielonogórzanom, bowiem krótko po przerwie gospodarze dołożyli do wyniku trzecie trafienie. W 80. minucie Miedź dobiła piłkarzy z Winnego Grodu, ustalając końcowy rezultat na 4:0.

Aktualnie Lechia spadła na 10. lokatę w tabeli III ligi, lecz nie zostały jeszcze rozegrane wszystkie mecze bieżącej kolejki. Z kolei za tydzień przy Sulechowskiej zmierzy się ona ze Stalą Brzeg.

III liga, 8. kolejka: Miedź II Legnica – KS Lechia Gran-Bud Zielona Góra 4:0 (2:0)
1:0 Mateusz Zatwarnicki 43’
2:0 Mateusz Zatwarnicki 45’
3:0 Arisco 52’
4:0 Przemysław Macierzyński 80’


0

0

0

0

0

0

Komentarze

Brak komentarzy! Podziel się swoją opinią jako pierwszy!

Zabezpieczenie antyspamowe: Ile jest siedem plus dziesięć?


© ZGSPORT.PL 2018-2020 | Reklama | Wykorzystanie zdjęć | Polityka prywatności