Nasz serwis korzysta z cookies w celach statystycznych. Ponadto Google zbiera dane w celu personalizacji reklam wyświetlanych na naszych stronach. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na powyższe. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, przeczytaj naszą politykę prywatności.
ZGADZAM SIĘ„Górnicy” odprawieni z kwitkiem. Młodzież Watahy stanęła na wysokości zadania

Paweł Górski
redakcja@zgsport.pl
[FUTBOL AMERYKAŃSKI]
2019-09-21 21:16

Zwycięstwem Watahy Zielona Góra zakończył się premierowy mecz JLFA na stadionie przy ul. Botanicznej. W swoim debiutanckim meczu przed własną publicznością młodzieżowcy zielonogórskiego klubu pokonali Miners Wałbrzych 28:6.

Młodzi futboliści z Grodu Bachusa zdominowali wynik niemal od samego początku spotkania. Co prawda po pierwszej kwarcie utrzymywał się remis 0:0, lecz w następnej zielonogórzanie zanotowali dwa udane przyłożenia i schodzili na przerwę z prowadzeniem 14:0. W drugiej odsłonie Miners nieco zniwelowali straty, ale następnie Wataha ponownie odskoczyła, dobijając ekipę z Wałbrzycha.

To była pierwsza wygrana zielonogórskich młodzieżowców w ich debiutanckim sezonie w JLFA. Za tydzień udadzą się oni na niezwykle trudny wyjazd do wrocławskich „Panter”.

JLFA, 3. kolejka: KFA Wataha Zielona Góra – Miners Wałbrzych 28:6 (0:0, 14:0, 0:6, 14:0)


9

0

0

0

0

0

Komentarze

Brak komentarzy! Podziel się swoją opinią jako pierwszy!

Zabezpieczenie antyspamowe: Ile jest dziesięć plus cztery?


© ZGSPORT.PL 2018-2022 | Reklama | Wykorzystanie zdjęć | Polityka prywatności