Nasz serwis korzysta z cookies w celach statystycznych. Ponadto Google zbiera dane w celu personalizacji reklam wyświetlanych na naszych stronach. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na powyższe. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, przeczytaj naszą politykę prywatności.
ZGADZAM SIĘPrzylepie, czas iść za ciosem! W sobotę starcie z nieobliczalnym Meprozetem

Paweł Górski
redakcja@zgsport.pl
[PIŁKA NOŻNA]
2019-09-27 16:59

W najbliższy weekend czekają nas emocje związane z 9. kolejką lubuskiej IV ligi. TS Masterchem Przylep na własnym terenie zawalczy o drugie zwycięstwo w sezonie z nieobliczalnym Meprozetem Stare Kurowo.

fot. Andrzej Sacha / ZGSPORT.PL

Po tegorocznym beniaminku ze Starego Kurowa trochę nie wiadomo, czego się spodziewać. Meprozet potrafił w tym sezonie ograć chociażby Czarnych Żagań czy Pogoń Skwierzyna, a punkty tracił jedynie z drużynami z czołówki. Ogólnie rzecz biorąc, zespół ten zadomowił się w IV lidze i zdaje się, że będzie w najbliższym czasie solidną drużyną ze środka tabeli. Aktualnie zresztą właśnie tam się znajduje – 13 punktów daje Meprozetowi 8. lokatę.

Z kolei w ekipie z zielonogórskiego Przylepu panują coraz lepsze nastroje. W ostatnich dwóch kolejkach zdobyła ona łącznie 4 „oczka”, a przed tygodniem w Żaganiu zanotowała pierwszą wygraną w sezonie. W obydwu tych spotkaniach podopieczni Tadeusza Makowskiego nie pozwolili rywalom na zdobycie bramki, więc defensywa wydaje się już być w miarę ułożona, lecz wciąż sporo brakuje w ataku. Jedyne trafienie w meczu z Czarnymi TS Przylep zdobył bowiem dzięki rzutowi karnemu. Aby zgarnąć pełną pulę w starciu z Meprozetem z pewnością będzie potrzebna lepsza skuteczność niż w poprzednich pojedynkach.

IV liga, 9. kolejka: TS Masterchem Przylep Zielona Góra – Meprozet Stare Kurowo
Data: 28.09.2019, godzina 15:00
Miejsce: Stadion przy ul. Przylep – Turystycznej, Zielona Góra.


2

0

0

0

0

0

Komentarze

Brak komentarzy! Podziel się swoją opinią jako pierwszy!

Zabezpieczenie antyspamowe: Ile jest trzy plus sześć?


© ZGSPORT.PL 2018-2020 | Reklama | Wykorzystanie zdjęć | Polityka prywatności