Nasz serwis korzysta z cookies w celach statystycznych. Ponadto Google zbiera dane w celu personalizacji reklam wyświetlanych na naszych stronach. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na powyższe. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, przeczytaj naszą politykę prywatności.
ZGADZAM SIĘAkademicy wracają do grupy czwartej i zaczynają nowy sezon

Paweł Górski
redakcja@zgsport.pl
[SIATKÓWKA]
2019-09-27 18:08

Tydzień po szczypiornistach sezon 2019/2020 rozpoczyna również siatkarska sekcja AZS-u Uniwersytetu Zielonogórskiego. Akademicy na inaugurację zagrają na własnym parkiecie z MUKS-em Ziemia Milicka.

fot. Andrzej Sacha / ZGSPORT.PL

Przypomnijmy, że ubiegły sezon zielonogórzanie spędzili w grupie pierwszej II ligi. Tam zajęli 4. lokatę po fazie zasadniczej, co dało im możliwość udziału w play-offach. Zdołali w nich dojść do drugiej rundy, w której zostali wyeliminowani przez Orła Międzyrzecz. Teraz zespół z Winnego Grodu po rocznej przerwie ponownie wystąpi w rozgrywkach grupy czwartej, w której udział bierze większość lubuskich II-ligowców.

Nieznacznie gorzej w zeszłym sezonie poradzili sobie sobotni rywale AZS-u. Ekipa z Milicza, która była wówczas beniaminkiem, zajęła 5. lokatę w grupie czwartej i odpadła już w pierwszej rundzie fazy play-off, w której musiała uznać wyższość Areny Żagań. Czy również w sobotę ulegnie ona lubuskiej drużynie?

II liga, 1. kolejka: AZS Uniwersytet Zielonogórski – MUKS Ziemia Milicka
Data: 28.09.2019, godzina 17:00
Miejsce: Hala UZ, ul. Szafrana 6, Zielona Góra.


0

0

0

0

0

0

Komentarze

Brak komentarzy! Podziel się swoją opinią jako pierwszy!

Zabezpieczenie antyspamowe: Ile jest trzy plus dziesięć?


© ZGSPORT.PL 2018-2021 | Reklama | Wykorzystanie zdjęć | Polityka prywatności