Nasz serwis korzysta z cookies w celach statystycznych. Ponadto Google zbiera dane w celu personalizacji reklam wyświetlanych na naszych stronach. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na powyższe. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, przeczytaj naszą politykę prywatności.
ZGADZAM SIĘLechia zagra u siebie z zawodzącą Stalą

Paweł Górski
redakcja@zgsport.pl
[PIŁKA NOŻNA]
2019-09-28 13:52

Wyjątkowo w niedzielę swoje domowe spotkanie w III lidze rozegra Lechia Gran-Bud Zielona Góra. Jutro na „Dołku” stawi się ekipa Stali Brzeg.

fot. Andrzej Sacha / ZGSPORT.PL

Zespół z województwa opolskiego dobrze zaczął bieżący sezon, bowiem pierwszą porażkę zanotował dopiero w 6. kolejce. Z początku spora ilość remisów zapewniała Stali miejsce w czołówce, jednak wraz z nastaniem września coś jakby zacięło się w tej ekipie, gdyż od tego czasu nie potrafi ona zdobyć żadnych punktów. W dodatku ostatnie zwycięstwo miało miejsce niemal półtora miesiąca temu, przez co brzeżanie spadli na 13. lokatę.

Lechia z kolei dotąd radziła sobie całkiem nieźle, choć przed tygodniem zanotowała sporą wpadkę, przegrywając w Legnicy aż 0:4. Starcie ze Stalą będzie okazją, by zmazać tę plamę, w czym może pomóc najnowszy nabytek klubu – bramkarz Wojciech Fabisiak. Golkiper z przeszłością w I lidze z pewnością przyda się zespołowi z Winnego Grodu, lecz nie wiadomo jeszcze, czy zaprezentuje się zielonogórskiej publiczności już w spotkaniu ze Stalą.

Na koniec warto dodać, że z okazji zbliżającej się inauguracji roku akademickiego wszyscy studenci Uniwersytetu Zielonogórskiego wejdą na spotkanie ze Stalą za darmo. Nie pozostaje zatem nic innego, jak odwiedzić „Dołek” w niedzielne popołudnie i dopomóc zielonogórskim piłkarzom w drugiej wygranej na własnym terenie!

III liga, 9. kolejka: KS Lechia Gran-Bud Zielona Góra – BTP Stal Brzeg
Data: 29.09.2019, godzina 14:00
Miejsce: Stadion MOSiR, ul. Sulechowska 37, Zielona Góra.
Bilety: lechiazg.abilet.pl


0

0

0

0

0

0

Komentarze

Brak komentarzy! Podziel się swoją opinią jako pierwszy!

Zabezpieczenie antyspamowe: Ile jest cztery plus dwa?


© ZGSPORT.PL 2018-2020 | Reklama | Wykorzystanie zdjęć | Polityka prywatności