Nasz serwis korzysta z cookies w celach statystycznych. Ponadto Google zbiera dane w celu personalizacji reklam wyświetlanych na naszych stronach. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na powyższe. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, przeczytaj naszą politykę prywatności.
ZGADZAM SIĘWrocławskie „Pantery” za silne dla juniorów Watahy

Paweł Górski
redakcja@zgsport.pl
[FUTBOL AMERYKAŃSKI]
2019-09-29 12:02

Faworyzowani Panthers Wrocław zwyciężyły nad Watahą Zielona Góra we wczorajszym spotkaniu Juniorskiej Ligi Futbolu Amerykańskiego. Zielonogórzanie przegrali w stolicy Dolnego Śląska 14:46.

fot. Andrzej Sacha / ZGSPORT.PL

Gospodarze zdominowali spotkanie już od samego początku. Dość rzec, że po pierwszej połowie prowadzili różnicą 24 „oczek”, a Wataha nie potrafiła jeszcze znaleźć się w polu punktowym rywala. Udało się jej to dopiero w trzeciej kwarcie – wówczas młode „Wilki” dwukrotnie punktowały, lecz za każdym razem miejscowi znajdowali sposób na odpowiedź. Ostatecznie „Pantery” zwyciężyły 46:14.

Po trzech spotkaniach JLFA zielonogórzanie mają na koncie jedną wygraną. Ostatni mecz fazy zasadniczej rozegrają oni 13. października, kiedy na własnym terenie podejmą Towers Opole.

JLFA, 4. kolejka: Panthers Wrocław – Wataha Zielona Góra 46:14 (8:0, 16:0, 16:14, 6:0)

Postaw nam kawę na buycoffee.to


0

0

0

0

0

0

Komentarze

Brak komentarzy! Podziel się swoją opinią jako pierwszy!

Zabezpieczenie antyspamowe: Ile jest dziesięć plus siedem?


© ZGSPORT.PL 2018-2023 | Reklama | Wykorzystanie zdjęć | Polityka prywatności