Nasz serwis korzysta z cookies w celach statystycznych. Ponadto Google zbiera dane w celu personalizacji reklam wyświetlanych na naszych stronach. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na powyższe. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, przeczytaj naszą politykę prywatności.
ZGADZAM SIĘTrzy ciosy w Iłowej! Okazałe zwycięstwo TS-u Przylep!

Paweł Górski
redakcja@zgsport.pl
[PIŁKA NOŻNA]
2019-10-05 17:30

TS Masterchem Przylep rozkręca się w rozgrywkach lubuskiej IV ligi! Zielonogórzanie poszli w ślady lidera i jako drudzy w tym sezonie zwyciężyli w Iłowej!

fot. Andrzej Sacha / ZGSPORT.PL

Ekipa z Winnego Grodu nie straciła dziś żadnej bramki i zadała Piastowi aż trzy ciosy. Pierwszy z nich miał miejsce już po kwadransie gry, kiedy to na listę strzelców trafił wyróżniający się w ostatnich meczach Maciej Brzeźniak. Niecałe pół godziny później Piotr Piwowarski ustrzelił gola „do szatni”, dzięki czemu TS Masterchem prowadził już 2:0. Trzecie i ostatnie trafienie dnia dołożył w 63. minucie Patryk Jasiak, który skorzystał ze świetnego podania Brzeźniaka.

Zespół prowadzony przez Tadeusza Makowskiego zwyciężył zatem z beniaminkiem 3:0, co jest jego drugą wygraną w sezonie. Pozwala to z optymizmem patrzeć w przyszłość i daje nadzieję na poprawę sytuacji TS-u. Kolejne spotkanie ekipa z zielonogórskiego Przylepu rozegra za tydzień na własnym terenie przeciwko Polonii Słubice.

IV liga, 10. kolejka: Piast Iłowa – TS Masterchem Przylep Zielona Góra 0:3 (0:2)
0:1 Maciej Brzeźniak 15’
0:2 Piotr Piwowarski 42’
0:3 Patryk Jasiak 63’


6

0

1

0

0

0

Komentarze

Brak komentarzy! Podziel się swoją opinią jako pierwszy!

Zabezpieczenie antyspamowe: Ile jest cztery plus dziesięć?


© ZGSPORT.PL 2018-2020 | Reklama | Wykorzystanie zdjęć | Polityka prywatności