Nasz serwis korzysta z cookies w celach statystycznych. Ponadto Google zbiera dane w celu personalizacji reklam wyświetlanych na naszych stronach. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na powyższe. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, przeczytaj naszą politykę prywatności.
ZGADZAM SIĘPiorunująca druga połowa młodych „Wilków”!

Paweł Górski
redakcja@zgsport.pl
[FUTBOL AMERYKAŃSKI]
2019-10-14 18:29

Fantastyczne spotkanie rozegrali na koniec fazy zasadniczej JLFA młodzi futboliści Watahy Zielona Góra. Juniorzy zielonogórskiego klubu pokonali u siebie Towers Opole aż 72:34!

Pierwsza połowa spotkania była wyrównana, choć niemal cały czas minimalnie prowadzili zawodnicy z Opola. Zmieniło się to wraz z początkiem drugiej odsłony, w której Towers potrafili zdobyć tylko jedno przyłożenie. Wataha natomiast bezlitośnie się rozpędziła i zdobyła w niej aż 50 punktów! Tym samym „Wilki” zwyciężyły 72:34.

Mecz ten był pojedynkiem ostatniej kolejki fazy zasadniczej JLFA. Teraz rozegrane zostaną play-offy, lecz nie wiadomo jeszcze, czy wystąpi w nich Wataha. Jak powiedział Radiu Zielona Góra jeden z przedstawicieli klubu, władze ligi rozpatrzą wniosek zielonogórzan, aby nie odejmować im punktów za walkower w pierwszym meczu sezonu. Decyzję powinniśmy poznać w najbliższych dniach.

JLFA, 6. kolejka: KFA Wataha Zielona Góra – Towers Opole 72:34

Postaw nam kawę na buycoffee.to


2

0

0

0

0

0

Komentarze

Brak komentarzy! Podziel się swoją opinią jako pierwszy!

Zabezpieczenie antyspamowe: Ile jest dwa plus sześć?


© ZGSPORT.PL 2018-2023 | Reklama | Wykorzystanie zdjęć | Polityka prywatności