Nasz serwis korzysta z cookies w celach statystycznych. Ponadto Google zbiera dane w celu personalizacji reklam wyświetlanych na naszych stronach. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na powyższe. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, przeczytaj naszą politykę prywatności.
ZGADZAM SIĘKlasa okręgowa: cztery punkty zielonogórzan

Paweł Górski
redakcja@zgsport.pl
[PIŁKA NOŻNA]
2019-10-21 09:55

W 12. kolejce bieżącego sezonu klasy okręgowej zielonogórskie zespoły zdobyły łącznie 4 punkty. Pełną pulę ponownie zgarnęła Zorza Ochla, a remisem musiała się zadowolić Drzonkowianka PKM Zachód.

fot. Andrzej Sacha / ZGSPORT.PL

Jako pierwszej przyjrzymy się domowej potyczce Zorzy z okupującą strefę spadkową Unią Kunice. Ekipa z Żar nie zdobyła jeszcze w tym sezonie żadnych punktów na wyjeździe i tak było również tym razem. Wynik otworzył dla zielonogórzan w 8. minucie Piotr Godzisz, a już kwadrans później podwyższył Łukasz Janus. Przyjezdnych stać było tylko na kontaktowe trafienie w 55. minucie, dzięki czemu 3 „oczka” zostały na Ochli.

Klasa okręgowa, 12. kolejka: Zorza Ochla – Unia Kunice Żary 2:1 (2:0)
1:0 Piotr Godzisz 8’
2;0 Łukasz Janus 23’
2:1 Mariusz Kościesza 55’

Podziałem punktów zakończył się natomiast pojedynek Drzonkowianki z Piastem Czerwieńsk. Dla ekipy z Kisielina to pierwszy zdobyty punkt od dłuższego czasu. Zapewnił go Marek Poniedziałek, który w 72. minucie wyrównał wynik spotkania, w którym od kwadransa prowadzili piłkarze Piasta.

Klasa okręgowa, 12. kolejka: Drzonkowianka PKM Zachód Racula – Piast Czerwieńsk 1:1 (0:0)
0:1 Piotr Jasionowski 57’
1:1 Marek Poniedziałek 72’

Po 12. kolejkach zielonogórskiej „okręgówki” Zorza Ochla plasuje się na 11. lokacie i ma tylko punkt straty do 7. pozycji. Drzonkowianka z kolei zajmuje 13. miejsce i balansuje na krawędzi strefy spadkowej.


0

0

0

0

0

0

Komentarze

Brak komentarzy! Podziel się swoją opinią jako pierwszy!

Zabezpieczenie antyspamowe: Ile jest dziesięć plus osiem?


© ZGSPORT.PL 2018-2020 | Reklama | Wykorzystanie zdjęć | Polityka prywatności