Nasz serwis korzysta z cookies w celach statystycznych. Ponadto Google zbiera dane w celu personalizacji reklam wyświetlanych na naszych stronach. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na powyższe. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, przeczytaj naszą politykę prywatności.
ZGADZAM SIĘDerby ze Stilonem na koniec jesieni!

Paweł Górski
redakcja@zgsport.pl
[PIŁKA NOŻNA]
2019-11-02 16:54

Nie lada widowisko czeka w niedzielę zielonogórskich sympatyków IV ligi! TS Masterchem Przylep Zielona Góra na własnym obiekcie podejmie Stilon Prosupport Gorzów.

fot. Andrzej Sacha / ZGSPORT.PL

Dla TS-u Masterchem będzie to ostatnie domowe spotkanie w tym roku. Poza nim pozostał już tylko wyjazd do Rzepina w ramach ostatniej kolejki jesieni, zatem warto w niedzielę udać się na stadion na zielonogórskim Przylepie. Tym bardziej, że rywalem będzie spadkowicz z III ligi, który obecnie zamyka IV-ligowe podium i ma ambicje, by bić się o powrót klasę wyżej.

Dla zielonogórzan będzie to z kolei okazja, by zmazać plamę po ubiegłotygodniowym blamażu w Zbąszynku. Porażka 0:5 brutalnie przerwała dobrą passę TS-u i teraz ekipa z Winnego Grodu musi jeszcze trochę popracować, by uciec z dołu tabeli przed końcem rundy jesiennej.

Zespół z Przylepu po raz ostatni gościł Stilon pod koniec minionego sezonu, kiedy to drużyny te trafiły na siebie w półfinale lubuskiego Pucharu Polski. Wtedy lepsza okazała się ekipa z Gorzowa, lecz by wyeliminować zielonogórzan potrzebna jej była dogrywka. To zapowiada, że również w tę niedzielę możemy oczekiwać niemałej dawki emocji.

IV liga, 14. kolejka: TS Masterchem Przylep Zielona Góra – Stilon Prosupport Gorzów
Data: 03.11.2019, godzina 13:00
Miejsce: Stadion przy ul. Przylep – Turystycznej, Zielona Góra.


2

0

0

0

0

0

Komentarze

Brak komentarzy! Podziel się swoją opinią jako pierwszy!

Zabezpieczenie antyspamowe: Ile jest trzy plus sześć?


© ZGSPORT.PL 2018-2020 | Reklama | Wykorzystanie zdjęć | Polityka prywatności