Nasz serwis korzysta z cookies w celach statystycznych. Ponadto Google zbiera dane w celu personalizacji reklam wyświetlanych na naszych stronach. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na powyższe. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, przeczytaj naszą politykę prywatności.
ZGADZAM SIĘStelmet Falubaz z pierwszym nowym nazwiskiem na sezon 2020!

Paweł Górski
redakcja@zgsport.pl
[ŻUŻEL]
2019-11-06 15:24

Antonio Lindbaeck pierwszym potwierdzonym transferem Stelmet Falubazu Zielona Góra przed sezonem 2020! Urodzony w Brazylii Szwed podpisał w Winnym Grodzie dwuletni kontrakt.

fot. Andrzej Sacha / ZGSPORT.PL

Lindbaeck w polskiej lidze startuje od 2005 roku i w międzyczasie reprezentował wiele klubów. Barw Falubazu będzie jednak bronił po raz pierwszy, przechodząc do Zielonej Góry z GKM-u Grudziądz. W ubiegłym sezonie jeździł w kratkę, notując średnią biegopunktową 1,516.

– To żużlowiec z cennym doświadczeniem. Wierzę, że jego wyniki dowiodą, że to był ważny i potrzebny transfer, który nieco odświeży strukturę naszej drużyny. Nie ma obaw, że Stelmet Falubaz sobie nie poradzi mając trzech reprezentantów w cyklu Grand Prix. Patryk, Martin i Antonio to profesjonaliści, którzy wiedzą, na czym polega ich rola w naszej drużynie i nie zawiodą – ocenił prezes klubu Wojciech Domagała na łamach portalu falubaz.com.


0

0

0

0

0

0

Komentarze

Brak komentarzy! Podziel się swoją opinią jako pierwszy!

Zabezpieczenie antyspamowe: Ile jest osiem plus dziesięć?


© ZGSPORT.PL 2018-2020 | Reklama | Wykorzystanie zdjęć | Polityka prywatności