Nasz serwis korzysta z cookies w celach statystycznych. Ponadto Google zbiera dane w celu personalizacji reklam wyświetlanych na naszych stronach. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na powyższe. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, przeczytaj naszą politykę prywatności.
ZGADZAM SIĘIdealna okazja na przełamanie. Lechia jedzie do outsidera

Paweł Górski
redakcja@zgsport.pl
[PIŁKA NOŻNA]
2019-11-08 15:29

Bilans bramkowy 3:26 i zaledwie 4 punkty na koncie – to aktualny dorobek sobotniego rywala Lechii Gran-Bud Zielona Góra. W pojedynku z LZS-em Starowice Dolne zielonogórzanie wręcz muszą zanotować przełamanie.

fot. Andrzej Sacha / ZGSPORT.PL

W ostatnim czasie III-ligowi piłkarze z Winnego Grodu nieco obniżyli loty. Trójka trudnych przeciwników z rzędu sprawiła, że gorycz porażki na dłużej zadomowiła się w Zielonej Górze. Mimo to, Lechia wciąż utrzymuje się w środku tabeli, ale kolejna przegrana mogłaby już zepchnąć ją w stronę okolic strefy spadkowej.

Teraz podopieczni Andrzeja Sawickiego mogą na chwilę odpocząć od czołowych drużyn III ligi, bowiem udadzą się na teren ostatniego w tabeli LZS-u. Zespół ze Starowic Dolnych ma ogromne problemy ze zdobywaniem bramek, a w konsekwencji – także punktów. Uzbierał on dopiero 4 „oczka”, wśród których nie ma żadnego zwycięstwa. To stawia zielonogórzan w roli zdecydowanych faworytów tej potyczki, ale pamiętajmy, że w Starowicach punkty stracili chociażby Pniówek Pawłowice czy Ślęza Wrocław.

III liga, 15. kolejka: LZS Starowice Dolne – KS Lechia Gran-Bud Zielona Góra
Data: 09.11.2019, godzina 14:00
Miejsce: Stadion w Starowicach Dolnych.


0

0

0

0

0

0

Komentarze

Brak komentarzy! Podziel się swoją opinią jako pierwszy!

Zabezpieczenie antyspamowe: Ile jest dwa plus dziesięć?


© ZGSPORT.PL 2018-2020 | Reklama | Wykorzystanie zdjęć | Polityka prywatności