Nasz serwis korzysta z cookies w celach statystycznych. Ponadto Google zbiera dane w celu personalizacji reklam wyświetlanych na naszych stronach. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na powyższe. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, przeczytaj naszą politykę prywatności.
ZGADZAM SIĘWyjazd po wygraną na zakończenie rundy jesiennej

Paweł Górski
redakcja@zgsport.pl
[PIŁKA NOŻNA]
2019-11-08 15:44

Przed nami ostatnia już kolejka lubuskiej IV ligi! Zielonogórski TS Masterchem Przylep czeka w niej wyjazdowe spotkanie ze Steinpol Ilanką Rzepin.

fot. Andrzej Sacha / ZGSPORT.PL

Obydwie ekipy w tym sezonie radzą sobie nie najlepiej. W tabeli dzielą ich trzy miejsca oraz zaledwie 1 „oczko”. Niżej znajduje się zespół z Winnego Grodu, który po wysokich porażkach z Syreną Zbąszynek i Stilonem Gorzów ponownie wylądował w strefie spadkowej. Z kolei Ilanka w ostatnich trzech kolejkach odnotowała wysoką wygraną nad Czarnymi Żagań (4:0) oraz remisy z Meprozetem Stare Kurowo (1:1) i Piastem Iłowa (2:2).

Zapowiada się nam zatem ciekawe spotkanie, bowiem obie drużyny chcą zakończyć rundę jesienną jak najdalej od strefy spadkowej. Co ciekawe, Ilanka bardzo rzadko występowała w tym sezonie przed własną publicznością, bowiem sobotni pojedynek będzie dla niej dopiero szóstym domowym występem. Tym bardziej będzie chciała ona uniknąć scenariusza sprzed roku, kiedy TS Przylep zwyciężył w Rzepinie 2:0.

IV liga, 15. kolejka: Steinpol Ilanka Rzepin – TS Masterchem Przylep Zielona Góra
Data: 09.11.2019, godzina 14:00
Miejsce: Stadion przy ul. Poznańskiej, Rzepin.


1

0

0

0

0

0

Komentarze

Brak komentarzy! Podziel się swoją opinią jako pierwszy!

Zabezpieczenie antyspamowe: Ile jest sześć plus osiem?


© ZGSPORT.PL 2018-2020 | Reklama | Wykorzystanie zdjęć | Polityka prywatności