Nasz serwis korzysta z cookies w celach statystycznych. Ponadto Google zbiera dane w celu personalizacji reklam wyświetlanych na naszych stronach. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na powyższe. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, przeczytaj naszą politykę prywatności.
ZGADZAM SIĘKlasa okręgowa: pogrom w wykonaniu Drzonkowianki i bezbramkowy remis Zorzy

Paweł Górski
redakcja@zgsport.pl
[PIŁKA NOŻNA]
2019-11-12 10:24

W ubiegły weekend zakończyła się runda jesienna w zielonogórskiej klasie okręgowej. Okazałym zwycięstwem na trudnym terenie zakończyła ją Drzonkowianka, natomiast Zorza podzieliła się punktami z Budowlanymi Lubsko.

fot. Andrzej Sacha / ZGSPORT.PL

Drzonkowianka udała się w niedzielę do Gubina, gdzie swoje domowe spotkania rozgrywa Dar-Bol Alfa Jaromirowice. Na tym terenie w bieżącym sezonie zdołała wygrać jedynie Odra Nietków. Zielonogórzanie w świetnym stylu stali się zatem drugim pogromcą Alfy na jej murawie. Pierwsze dwa ciosy zadał w pierwszej połowie Paweł Dzikowicz, a po przerwie wtórowali mu Roman Rechun, Krzysztof Marczak oraz Jakub Księżniak, który w doliczonym czasie gry ustalił wynik na 0:5.

Klasa okręgowa, 15. kolejka: Dar-Bol Alfa Jaromirowice – Drzonkowianka PKM Zachód Racula 0:5 (0:2)
0:1 Paweł Dzikowicz 20’
0:2 Paweł Dzikowicz 41’
0:3 Roman Rechun 74’
0:4 Krzysztof Marczak 78’
0:5 Jakub Księżniak 90’

Bez bramek obyło się natomiast w Lubsku, gdzie Zorza mierzyła się z tamtejszymi Budowlanymi. Co ciekawe, to pierwszy od sierpnia mecz ekipy z zielonogórskiej Ochli, w którym żaden z jej piłkarzy nie trafił na listę strzelców. Zero „z tyłu” sprawia jednak, że podopieczni trenera Michała Grzelczyka cennym punktem zakończyli jesień.

Klasa okręgowa, 15. kolejka: Budowlani Lubsko – Zorza Ochla 0:0

Obaj zielonogórscy beniaminkowie skończyli rundę jesienną w środku tabeli. Co więcej, mają oni taki sam dorobek punktowy. 21 „oczek” dało Zorzy i Drzonkowiance odpowiednio 8. i 9. lokatę.


1

0

0

0

0

0

Komentarze

Brak komentarzy! Podziel się swoją opinią jako pierwszy!

Zabezpieczenie antyspamowe: Ile jest pięć plus jeden?


© ZGSPORT.PL 2018-2020 | Reklama | Wykorzystanie zdjęć | Polityka prywatności