Nasz serwis korzysta z cookies w celach statystycznych. Ponadto Google zbiera dane w celu personalizacji reklam wyświetlanych na naszych stronach. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na powyższe. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, przeczytaj naszą politykę prywatności.
ZGADZAM SIĘ„1000NaDołku”, czyli ostatni przed zimą domowy mecz Lechii

Paweł Górski
redakcja@zgsport.pl
[PIŁKA NOŻNA]
2019-11-15 11:40

W najbliższą sobotę Lechia Gran-Bud Zielona Góra rozegra ostatnie w rundzie jesiennej spotkanie na własnym stadionie. Z tej okazji klub jeszcze liczniej zaprasza kibiców na stadion przy ul. Sulechowskiej.

fot. Andrzej Sacha / ZGSPORT.PL

Ostatnim w tym roku III-ligowym zespołem, który stawi się na „Dołku” będzie GKS Pniówek 74 Pawłowice, który jeszcze nie tak dawno znajdował się w czubie tabeli. Zepchnęła go stamtąd seria czterech meczów bez zwycięstwa i teraz ekipa ze śląskiej wsi plasuje się dopiero na 8. lokacie.

Dwa „oczka” niżej znajdziemy Lechię, która również ma nie najlepszy bilans ostatnich czterech kolejek, w których zanotowała trzy porażki z wyżej notowanymi rywalami. Przełamanie nadeszło tydzień temu w wyjazdowym pojedynku z LZS-em Starowice Dolne, który zielonogórzanie zwyciężyli aż 6:1.

Teraz ekipa z Winnego Grodu wraca na „Dołek”, aby po raz ostatni w tym roku wystąpić na własnej murawie i pożegnać się z własną publicznością. Z tego powodu władze klubu reklamują mecz hasłem „1000NaDołku”, licząc że fani futbolu tłumnie stawią się na trybunach stadionu przy ul. Sulechowskiej. Nie wiemy, czy uda się zgromadzić czterocyfrową widownię, lecz wiemy na pewno, że warto przyjść w sobotę na obiekt MOSiR-u, aby podziękować podopiecznym Andrzeja Sawickiego za całą rundę jesienną. Będzie to ostatnia taka okazja w tym roku!

III liga, 16. kolejka: KS Lechia Gran-Bud Zielona Góra – GKS Pniówek 74 Pawłowice
Data: 16.11.2019, godzina 13:00
Miejsce: Stadion MOSiR, ul. Sulechowska 37, Zielona Góra.
Bilety: lechiazg.abilet.pl


1

0

0

0

0

0

Komentarze

Brak komentarzy! Podziel się swoją opinią jako pierwszy!

Zabezpieczenie antyspamowe: Ile jest siedem plus sześć?


© ZGSPORT.PL 2018-2020 | Reklama | Wykorzystanie zdjęć | Polityka prywatności