Nasz serwis korzysta z cookies w celach statystycznych. Ponadto Google zbiera dane w celu personalizacji reklam wyświetlanych na naszych stronach. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na powyższe. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, przeczytaj naszą politykę prywatności.
ZGADZAM SIĘNajczęściej remisujący rywal w lidze. Ligowe ostatki w Lubinie

Paweł Górski
redakcja@zgsport.pl
[PIŁKA NOŻNA]
2019-11-22 11:58

Jesień w piłkarskiej III lidze nieubłaganie dobiega końca. W sobotę Lechia Gran-Bud Zielona Góra rozegra ostatnie spotkanie w tym roku. Jej rywalem będzie drużyna, która remisuje nadzwyczaj często, czyli Zagłębie II Lubin.

fot. Andrzej Sacha / ZGSPORT.PL

Ekipa z Lubina w tym sezonie przegrała niewiele, bo tylko 5 spotkań. Mimo to, plasuje się ona dopiero na przedostatniej lokacie w grupie trzeciej III ligi. Wszystko przez to, że jej pojedynki aż 10-krotnie pozostawały bez rozstrzygnięcia. Stawia ją to w roli najczęściej remisującej drużyny spośród wszystkich zespołów występujących na czterech pierwszych poziomach ligowych.

Ponadto rezerwy lubińskiego ekstraklasowca na własnym terenie przegrały dotąd tylko dwa razy. Sprawia to, że tamtejszy stadion jest jednym z trudniejszych terenów w III lidze. Niepozorne miejsce Zagłębia w tabeli nie może zatem przesądzać o faworycie sobotniej potyczki..

Lechia z kolei bardzo rzadko pozostawia mecze bez rozstrzygnięcia. Do tej pory podopieczni Andrzeja Sawickiego remisowali tylko dwukrotnie – 3:3 z Gwarkiem Tarnowskie Góry i ubiegłotygodniowe 0:0 z Pniówkiem 74 Pawłowice. W sobotę w Lubinie spotkają się zatem dwa zespoły o odmiennych charakterach.

III liga, 17. kolejka: Zagłębie II Lubin – KS Lechia Gran-Bud Zielona Góra
Data: 23.11.2019, godzina 13:00
Miejsce: Lubin.


1

0

0

0

0

0

Komentarze

Brak komentarzy! Podziel się swoją opinią jako pierwszy!

Zabezpieczenie antyspamowe: Ile jest dziesięć plus siedem?


© ZGSPORT.PL 2018-2020 | Reklama | Wykorzystanie zdjęć | Polityka prywatności