Nasz serwis korzysta z cookies w celach statystycznych. Ponadto Google zbiera dane w celu personalizacji reklam wyświetlanych na naszych stronach. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na powyższe. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, przeczytaj naszą politykę prywatności.
ZGADZAM SIĘMikołaj Witliński zawodnikiem Stelmetu Enea!

Paweł Górski
redakcja@zgsport.pl
[KOSZYKÓWKA]
2019-11-28 21:03

W czwartkowy wieczór, oprócz wysokiego zwycięstwa nad Asseco Arką Gdynia, Stelmet Enea BC Zielona Góra sprawił kibicom jeszcze jeden prezent. Jest nim kontrakt z 24-letnim Mikołajem Witlińskim.

fot. Andrzej Romański/EBL

Witliński to wychowanek SMS-u PZKosz Władysławowo. W dotychczasowej karierze reprezentował także Anwil Włocławek, AZS Koszalin oraz do ubiegłego sezonu klub z Gdyni. W sierpniu wyjechał do Hiszpanii, gdzie występował na drugim poziomie rozgrywkowym. Jego kontrakt z zespołem Melilla Baloncesto szybko jednak został zakończony i teraz Polak wraca do Energa Basket Ligi.

Nowy nabytek zielonogórskiego klubu grywa na pozycjach silnego skrzydłowego lub środkowego. Jego umowa ze Stelmetem Enea będzie obowiązywać do końca bieżącego sezonu.


1

0

2

0

0

0

Komentarze

Brak komentarzy! Podziel się swoją opinią jako pierwszy!

Zabezpieczenie antyspamowe: Ile jest pięć plus osiem?


© ZGSPORT.PL 2018-2020 | Reklama | Wykorzystanie zdjęć | Polityka prywatności