Nasz serwis korzysta z cookies w celach statystycznych. Ponadto Google zbiera dane w celu personalizacji reklam wyświetlanych na naszych stronach. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na powyższe. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, przeczytaj naszą politykę prywatności.
ZGADZAM SIĘDwóch ekstraligowców sparingpartnerami Stelmet Falubazu

Paweł Górski
redakcja@zgsport.pl
[ŻUŻEL]
2019-12-12 13:37

Wczoraj poznaliśmy kalendarz PGE Ekstraligi na sezon 2020. Dziś natomiast Stelmet Falubaz Zielona Góra poinformował o rywalach w przedsezonowych sparingach.

fot. Andrzej Sacha / ZGSPORT.PL

Jak czytamy na łamach portalu zielonogórskiego klubu, Stelmet Falubaz odjedzie w marcu trzy towarzyskie dwumecze. Sparingpartnerami żółto-biało-zielonych będą Fogo Unia Leszno, truly.work Stal Gorzów oraz I-ligowa Arged Malesa TŻ Ostrovia.

Dokładne terminy wspomnianych treningów punktowanych nie są jeszcze znane. Wiadomo jedynie, że pojedynki z „Bykami” odbędą się w weekend 21-22 marca. Daty reszty meczów kontrolnych pozostały jeszcze do ustalenia. Przypomnijmy przy okazji, że sezon ligowy zielonogórzanie zainaugurują 5 kwietnia meczem w Rybniku. Pełen terminarz dostępny jest tutaj.


1

0

0

0

0

0

Komentarze

Brak komentarzy! Podziel się swoją opinią jako pierwszy!

Zabezpieczenie antyspamowe: Ile jest siedem plus dziewięć?


© ZGSPORT.PL 2018-2020 | Reklama | Wykorzystanie zdjęć | Polityka prywatności