Porażka Drzonkowianki w halowym debiucie

[FUTSAL]
2019-12-14 11:35

Drzonkowianka Racula zadebiutowała wczoraj w futsalowych rozgrywkach II ligi. Zielonogórzanie przegrali na wyjeździe z Madness Chocianów 1:2.

Zespół z zielonogórskiego Kisielina na swój futsalowy debiut pojechał, mając zaledwie 9 zawodników w składzie. Gospodarze dysponowali szerszą rotacją i to oni tego wieczoru cieszyli się z wygranej. Już na samym początku spotkania prowadzenie zapewnił im Dawid Cygan, a 10 minut później podwyższył Marek Sałata. Ekipa z Winnego Grodu jedyne tego dnia trafienie zaliczyła w 29. minucie, kiedy na listę strzelców wpisał się jej kapitan, Jacek Marciniak.

Pojedynek w Chocianowie był inauguracyjnym meczem lubuskiej II ligi futsalu. W drugim spotkaniu tej kolejki AZS UZ zmierzy się na wyjeździe z Paolo Gorzów. Pierwszy gwizdek w niedzielę o godzinie 17:30.

II liga futsalu, 2. kolejka: Madness Chocianów – Drzonkowianka Racula 2:1 (2:0)
1:0 Dawid Cygan 2’
2:0 Marek Sałata 12’
2:1 Jacek Marciniak 29’

Madness Chocianów: Dudziak, Cygan, Matkowski, Hrynczyszyn, Szymczak – Żurkowski, Sałata, Stefanko, Otocki, Lisowski, Franecki, Chmielewski.
Drzonkowianka Racula: Dacewicz, Hajdasz, Hirsch, Moskalik, Sroczyński – Czerny, Lubin, Marciniak, Nowiński.