Nasz serwis korzysta z cookies w celach statystycznych. Ponadto Google zbiera dane w celu personalizacji reklam wyświetlanych na naszych stronach. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na powyższe. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, przeczytaj naszą politykę prywatności.
ZGADZAM SIĘPierwsze ruchy transferowe w Lechii

Paweł Górski
redakcja@zgsport.pl
[PIŁKA NOŻNA]
2020-01-04 15:01

Wraz z początkiem nowego roku poznaliśmy pierwsze ruchy transferowe, jakie poczyniła Lechia Gran-Bud Zielona Góra. Klub opuściło dwóch piłkarzy.

fot. Andrzej Sacha / ZGSPORT.PL

Klub z ulicy Sulechowskiej poinformował dziś o rozwiązaniu za porozumieniem stron dwóch kontraktów. Chodzi o 26-letniego Bartosza Dziubańskiego i 18-letniego Kacpra Konsewicza. Obaj przed bieżącym sezonem dołączyli do Lechii, przechodząc ze spadającej z IV ligi Odry Bytom Odrzański. Jak się okazuje, nie zagrzali oni długo miejsca w składzie zielonogórskiego III-ligowca i teraz poszukują nowych klubów.

Ponadto zgodę na testy w Polonii Środa Wielkopolska otrzymał Daniel Tomaszewski. Zespół ten również występuje na poziomie III ligi, lecz bierze udział w zmaganiach grupy drugiej.


1

0

2

0

0

0

Komentarze

Brak komentarzy! Podziel się swoją opinią jako pierwszy!

Zabezpieczenie antyspamowe: Ile jest siedem plus pięć?


© ZGSPORT.PL 2018-2020 | Reklama | Wykorzystanie zdjęć | Polityka prywatności