Nasz serwis korzysta z cookies w celach statystycznych. Ponadto Google zbiera dane w celu personalizacji reklam wyświetlanych na naszych stronach. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na powyższe. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, przeczytaj naszą politykę prywatności.
ZGADZAM SIĘZwycięstwo Drzonkowianki w Gorzowie

Paweł Górski
redakcja@zgsport.pl
[FUTSAL]
2020-01-07 09:31

Nieco w cieniu Halowego Pucharu Polski Drzonkowianka Racula udała się w poniedziałek do Gorzowa na pojedynek 6. kolejki II ligi. Zielonogórzanie zaprezentowali się jeszcze lepiej niż poprzednim razem i odnotowali swoje pierwsze zwycięstwo na futsalowych parkietach.

fot. Andrzej Sacha / ZGSPORT.PL

Drzonkowianka już w 2. minucie meczu otworzyła wynik, pokazując tym samym swój apetyt na zwycięstwo. Gospodarze nie pozostawali jednak dłużni i na trafienie Jakuba Księżniaka odpowiedzieli aż dwoma ciosami. Nieco przed przerwą ekipa z Winnego Grodu doprowadziła do remisu za sprawą gola Maksymiliana Chmielaka.

W drugiej połowie zielonogórzanie nie pozostawili już złudzeń i czterema kolejnymi trafieniami rozstrzygnęli spotkanie na swoją korzyść. Gorzowianie zdołali zareagować na to tylko jedną bramką w 30. minucie, która jednak nie zagroziła specjalnie futsalistom z Zielonej Góry. Wynik 3:6 sprawił, że Drzonkowianka dopisała na swoje konto pierwszy triumf na ligowych parkietach i wskoczyła na 2. miejsce w tabeli II ligi.

II liga futsalu, 6. kolejka: SPN Paolo Gorzów – Drzonkowianka Racula 3:6 (2:2)
0:1 Jakub Księżniak 2’
1:1 Łukasz Pińczyński 4’
2:1 Karol Sus 12’
2:2 Maksymilian Chmielak 18’
2:3 Piotr Lubin 25’
3:3 Łukasz Pińczyński 30’
3:4 Jakub Księżniak 30’
3:5 Roman Rechun 37’
3:6 Tomasz Sroczyński 39’

Składy drużyn:
SPN Paolo Gorzów: Sobieraj (T. Cierach) – Pszczółkowski, Pińczyński, Hojka, P. Cierach – Sus, Prychod, Maciejewski, Łuś, Dominiak.
Drzonkowianka Racula: Dacewicz (Grzegorczyk) – Chmielak, Hirsch, Księżniak, Popielecki – Czerny, Lubin, Rechun, Sroczyński.


0

0

0

0

0

0

Komentarze

Brak komentarzy! Podziel się swoją opinią jako pierwszy!

Zabezpieczenie antyspamowe: Ile jest cztery plus dwa?


© ZGSPORT.PL 2018-2021 | Reklama | Wykorzystanie zdjęć | Polityka prywatności