Nasz serwis korzysta z cookies w celach statystycznych. Ponadto Google zbiera dane w celu personalizacji reklam wyświetlanych na naszych stronach. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na powyższe. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, przeczytaj naszą politykę prywatności.
ZGADZAM SIĘZnamy pary ćwierćfinałowe Suzuki Pucharu Polski!

Paweł Górski
redakcja@zgsport.pl
[KOSZYKÓWKA]
2020-01-10 17:14

W połowie lutego w warszawskiej Arenie Ursynów odbędzie się turniej finałowy Suzuki Pucharu Polski. Stelmet Enea BC Zielona Góra poznał dziś swojego przeciwnika w ćwierćfinale zmagań.

fot. Energa Basket Liga

Rozgrywki Suzuki Pucharu Polski odbędą się w dniach 13-16 lutego 2020. Tak jak w poprzednich latach, gospodarzem turnieju będzie Warszawa, a konkretnie Arena Ursynów. W obsadzie turnieju znajdziemy miejscową Legię, a także siedem obecnie najlepszych drużyn w tabeli Energa Basket Ligi, czyli Stelmet Enea BC Zielona Góra, Polski Cukier Toruń, Start Lublin, Anwil Włocławek, Assecco Arka Gdynia, Trefl Sopot oraz Hydro Truck Radom.

W ćwierćfinale ekipa z Zielonej Góry trafiła na zespół Trefla Sopot, który aktualnie zajmuje 6. lokatę w ligowej klasyfikacji, mając w dorobku 25 punktów i legitymując się bilansem 10-5. Zielonogórzanie to starcie rozegrają 14. lutego o godzinie 18:00.

Pełna drabinka turnieju finałowego Suzuki Pucharu Polski 2020:

fot. Energa Basket Liga


1

0

0

0

0

0

Komentarze

Brak komentarzy! Podziel się swoją opinią jako pierwszy!

Zabezpieczenie antyspamowe: Ile jest dziesięć plus dziesięć?


© ZGSPORT.PL 2018-2020 | Reklama | Wykorzystanie zdjęć | Polityka prywatności