Nasz serwis korzysta z cookies w celach statystycznych. Ponadto Google zbiera dane w celu personalizacji reklam wyświetlanych na naszych stronach. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na powyższe. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, przeczytaj naszą politykę prywatności.
ZGADZAM SIĘFutsalowe ostatki na Ziemi Lubuskiej

Paweł Górski
redakcja@zgsport.pl
[FUTSAL]
2020-01-18 22:45

Lubuscy fani futsalu nie są w tym sezonie rozpieszczani ilością spotkań. Ledwo rozpoczęły się rozgrywki grupy lubuskiej II ligi, a już zmierzają one ku końcowi. Ostatnia kolejka zmagań odbędzie się w najbliższą niedzielę w Zielonej Górze.

fot. Andrzej Sacha / ZGSPORT.PL

Rozgrywki lubuskiej II ligi futsalu zostały zainaugurowane 13. grudnia ubiegłego roku, a ich koniec będzie miał miejsce już w niedzielę. Patrząc w kalendarz, łatwo można dostrzec, że sezon trwał zaledwie nieco ponad miesiąc. Po ostatniej kolejce wszyscy, oprócz Akademików, będą mogli odpocząć od halowych emocji. AZS bowiem zapewnił już sobie 1. miejsce w grupie, które daje mu udział w barażach o I ligę.

To jednak na razie melodia przyszłości, wróćmy do teraźniejszości, gdyż jeszcze w ostatniej kolejce czeka nas podwójna dawka futsalowych wrażeń. Jako pierwsi w niedzielę na parkiet wyjdą zawodnicy Drzonkowianki Racula i Madness Chocianów, którzy zawalczą między sobą o 2. lokatę na koniec sezonu. Bliżej tego celu jest w tym momencie zespół z Dolnego Śląska, który ma na koncie 6 „oczek” i 2 punkty przewagi nad Drzonkowianką. Ta jednak z pewnością ma niemały apetyt na drugie zwycięstwo w sezonie. Tym bardziej, że w pierwszym starciu tych ekip, futsaliści z Chocianowa pokonali zielonogórzan 2:1. Po spotkaniach z Paolo Gorzów i dobrej pierwszej połowie przeciwko AZS-owi wiemy, że zespół z Winnego Grodu stać na udane zwieńczenie sezonu.

Nieco później na parkiet przy ul. Szafrana wyjdą futsaliści AZS-u UZ oraz Paolo. Murowanymi faworytami tego pojedynku są Akademicy, którzy w lubuskiej II lidze nie mają sobie równych. Gorzowianie już raz się o tym przekonali, gdyż w pierwszym spotkaniu sezonu przegrali z AZS-em aż 2:9. Czy podobny przebieg będzie miało rewanżowe zakończenie rozgrywek?

II liga futsalu, 5. kolejka:


0

0

0

0

0

0

Komentarze

Brak komentarzy! Podziel się swoją opinią jako pierwszy!

Zabezpieczenie antyspamowe: Ile jest siedem plus sześć?


© ZGSPORT.PL 2018-2021 | Reklama | Wykorzystanie zdjęć | Polityka prywatności