Nasz serwis korzysta z cookies w celach statystycznych. Ponadto Google zbiera dane w celu personalizacji reklam wyświetlanych na naszych stronach. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na powyższe. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, przeczytaj naszą politykę prywatności.
ZGADZAM SIĘSparingowy remis Lechii w Szczecinie

Paweł Górski
redakcja@zgsport.pl
[PIŁKA NOŻNA]
2020-02-08 21:47

W sobotni wieczór przy sztucznym świetle Lechia Gran-Bud Zielona Góra rozegrała swój czwarty sparing w bieżącym cyklu przygotowawczym przed rundą wiosenną. Podopieczni Andrzeja Sawickiego zremisowali w Szczecinie ze Świtem Skolwin 3:3.

fot. Andrzej Sacha / ZGSPORT.PL

Lechia jechała do Szczecina z trzema towarzyskimi porażkami na koncie. Dotychczas zielonogórzanie nie zdołali unikać porażek w meczach kontrolnych, bowiem ulegli rezerwom Zagłębia Lubin, Chemikowi Police oraz Stilonowi Gorzów. Tym razem piłkarze z Sulechowskiej w delagacji zremisowali ze Świtem Skolwin Szczecin 3:3. Bramki dla ekipy z Winnego Grodu zdobyli Mateusz Lisowski, Jakub Babij oraz Kacper Lechowicz. Ten ostatni jeszcze niedawno grał w barwach TS-u Masterchem Przylep, a po połączeniu obu drużyn bierze udział w test-meczach pierwszego zespołu.

Kolejny sparing Lechii Gran-Bud jest zaplanowany na 15. lutego. Wówczas na własnym obiekcie podejmie ona IV-ligową Carinę Gubin.

Mecz towarzyski: Świt Skolwin Szczecin – KS Lechia Gran-Bud Zielona Góra 3:3
Bramki dla Lechii: Mateusz Lisowski, Jakub Babij, Kacper Lechowicz.


3

0

0

0

0

0

Komentarze

Brak komentarzy! Podziel się swoją opinią jako pierwszy!

Zabezpieczenie antyspamowe: Ile jest dziesięć plus siedem?


© ZGSPORT.PL 2018-2020 | Reklama | Wykorzystanie zdjęć | Polityka prywatności