Nasz serwis korzysta z cookies w celach statystycznych. Ponadto Google zbiera dane w celu personalizacji reklam wyświetlanych na naszych stronach. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na powyższe. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, przeczytaj naszą politykę prywatności.
ZGADZAM SIĘStelmet znika z nazwy Falubazu! Wkrótce nowy sponsor tytularny?

Paweł Górski
redakcja@zgsport.pl
[ŻUŻEL]
2020-02-13 12:43

Zielonogórski Klub Żużlowy wydał dziś komunikat, w którym poinformował o zmianie nazwy ekstraligowego zespołu. Firma Stelmet S.A. przestała być sponsorem tytularnym drużyny.

fot. Andrzej Sacha / ZGSPORT.PL

Stelmet S.A. był sponsorem tytularnym Falubazu Zielona Góra w latach 2011-2013 oraz w ubiegłym sezonie. W tym pierwszym okresie żużlowcy spod znaku Myszki Miki dwukrotnie stawali na podium Drużynowych Mistrzostw Polski. W 2019 roku firma ponownie stała się sponsorem tytularnym klubu, lecz teraz umowa dobiegła końca i nie została przedłużona.

Jesteśmy wdzięczni za ogromne zaangażowanie Stelmetu S.A, który przez ostatni rok był naszym sponsorem tytularnym. Jednocześnie pragnę zapewnić, że firma nie planuje rezygnować z udziałów w spółce i nadal będzie ważnym ogniwem, wspierającym naszą drużynę w rozgrywkach PGE Ekstraligi – powiedział na łamach portalu falubaz.com prezes ZKŻ SSA, Wojciech Domagała.

Obecnie zatem drużyna z Winnego Grodu powróciła do nazwy Falubaz Zielona Góra, lecz w klubowym komunikacie czytamy, iż trwają rozmowy na temat nowego sponsora tytularnego.


3

0

0

0

0

0

Komentarze

Brak komentarzy! Podziel się swoją opinią jako pierwszy!

Zabezpieczenie antyspamowe: Ile jest osiem plus trzy?


© ZGSPORT.PL 2018-2020 | Reklama | Wykorzystanie zdjęć | Polityka prywatności