Remis z Cariną na naturalnej murawie

2020-02-15 14:40

Lechia Gran-Bud Zielona Góra rozegrała dziś swój pierwszy w tym roku mecz na naturalnym boisku. W podzielonogórskiej Świdnicy podopieczni Andrzeja Sawickiego zremisowali z IV-ligową Cariną Gubin 3:3.

Spotkanie z Cariną pierwotnie miało się odbyć na sztucznym boisku przy ul. Sulechowskiej. Dzień przed meczem pojawiła się jednak okazja, by po raz pierwszy w tym roku zagrać na naturalnej murawie i sparing został przeniesiony na obiekt w podzielonogórskiej Świdnicy.

W pierwszej połowie wyraźnie lepiej radziła sobie drużyna z Gubina. Carina aż trzykrotnie umieściła piłkę w siatce Lechii, na co zielonogórzanie odpowiedzieli tylko jednym trafieniem. Po przerwie inicjatywę przejęli zielonogórzanie, którzy w kilka minut doprowadzili do wyrównania. Wciąż jednak mecz nie stał na najwyższym poziomie – oba zespoły popełniały sporo błędów, przez co szkoleniowcy nie mogą być w pełni zadowoleni z obrazu gry.

Mecz towarzyski: KS Lechia Gran-Bud Zielona Góra – Carina Gubin 3:3 (1:3)