Nasz serwis korzysta z cookies w celach statystycznych. Ponadto Google zbiera dane w celu personalizacji reklam wyświetlanych na naszych stronach. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na powyższe. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, przeczytaj naszą politykę prywatności.
ZGADZAM SIĘRemis z Cariną na naturalnej murawie

Paweł Górski
redakcja@zgsport.pl
[PIŁKA NOŻNA]
2020-02-15 14:40

Lechia Gran-Bud Zielona Góra rozegrała dziś swój pierwszy w tym roku mecz na naturalnym boisku. W podzielonogórskiej Świdnicy podopieczni Andrzeja Sawickiego zremisowali z IV-ligową Cariną Gubin 3:3.

fot. Andrzej Sacha / ZGSPORT.PL

Spotkanie z Cariną pierwotnie miało się odbyć na sztucznym boisku przy ul. Sulechowskiej. Dzień przed meczem pojawiła się jednak okazja, by po raz pierwszy w tym roku zagrać na naturalnej murawie i sparing został przeniesiony na obiekt w podzielonogórskiej Świdnicy.

W pierwszej połowie wyraźnie lepiej radziła sobie drużyna z Gubina. Carina aż trzykrotnie umieściła piłkę w siatce Lechii, na co zielonogórzanie odpowiedzieli tylko jednym trafieniem. Po przerwie inicjatywę przejęli zielonogórzanie, którzy w kilka minut doprowadzili do wyrównania. Wciąż jednak mecz nie stał na najwyższym poziomie – oba zespoły popełniały sporo błędów, przez co szkoleniowcy nie mogą być w pełni zadowoleni z obrazu gry.

Mecz towarzyski: KS Lechia Gran-Bud Zielona Góra – Carina Gubin 3:3 (1:3)


0

0

2

0

0

1

Komentarze

Brak komentarzy! Podziel się swoją opinią jako pierwszy!

Zabezpieczenie antyspamowe: Ile jest siedem plus sześć?


© ZGSPORT.PL 2018-2020 | Reklama | Wykorzystanie zdjęć | Polityka prywatności