Nasz serwis korzysta z cookies w celach statystycznych. Ponadto Google zbiera dane w celu personalizacji reklam wyświetlanych na naszych stronach. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na powyższe. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, przeczytaj naszą politykę prywatności.
ZGADZAM SIĘPrzed zielonogórzanami ostatnie zimowe sparingi (AKTUALIZACJA)

Paweł Górski
redakcja@zgsport.pl
[PIŁKA NOŻNA]
2020-02-28 10:12

Obydwie drużyny Lechii Gran-Bud Zielona Góra rozegrają w sobotę kolejne domowe mecze kontrolne. Dla III-ligowca będzie to już ostatni sprawdzian przed startem piłkarskiej wiosny.

fot. Andrzej Sacha / ZGSPORT.PL

Podopieczni Andrzeja Sawickiego bieżących przygotowań do rundy wiosennej z pewnością nie mogą uznać za udane. W dotychczasowych sparingach ani razu nie pokonali oni przeciwnika, jedynie dwukrotnie zdołali zremisować. Czarę goryczy przelał ubiegłotygodniowy blamaż w Popowie, gdzie II-ligowe rezerwy Lecha Poznań zmiotły zielonogórzan wynikiem 10:1.

Za tydzień ekipa z Sulechowskiej powróci do zmagań ligowych, a więc nadszedł czas na ostateczny test przed ligą. Będzie nim pojedynek z liderem lubuskiej IV ligi, Wartą Gorzów. Spotkanie to ma szansę poprawić nieco humory w obozie zielonogórskim.

W sobotę mecz towarzyski rozegrają również rezerwy klubu z Winnego Grodu, dla których będzie to przedostatni sparing w trwającym cyklu przygotowań. Rywalem drużyny prowadzonej przez Macieja Góreckiego będzie grający na co dzień w „okręgówce” Piast Czerwieńsk.

Obydwa pojedynki odbędą się w sobotę na sztucznym boisku przy ul. Sulechowskiej. O godzinie 10:00 na murawę wybiegną rezerwy, a dwie godziny później swoją potyczkę rozpoczną podopieczni Andrzeja Sawickiego.

Mecze towarzyskie (29.02.2020, sztuczne boisko przy ul. Sulechowskiej):

AKTUALIZACJA 15:30: Spotkanie pierwszego zespołu Lechii z Wartą Gorzów zostało przeniesione do Słubic na godzinę 13:00. Powodem jest brak możliwości wyjścia na naturalną murawę na obiektach zielonogórskiego MOSiR-u.


5

0

0

0

0

0

Komentarze

Brak komentarzy! Podziel się swoją opinią jako pierwszy!

Zabezpieczenie antyspamowe: Ile jest dziewięć plus trzy?


© ZGSPORT.PL 2018-2020 | Reklama | Wykorzystanie zdjęć | Polityka prywatności