Nasz serwis korzysta z cookies w celach statystycznych. Ponadto Google zbiera dane w celu personalizacji reklam wyświetlanych na naszych stronach. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na powyższe. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, przeczytaj naszą politykę prywatności.
ZGADZAM SIĘRezerwy Lechii nie podołały Piastowi

Paweł Górski
redakcja@zgsport.pl
[PIŁKA NOŻNA]
2020-02-29 13:08

Za piłkarzami Lechii Gran-Bud II Zielona Góra kolejny sparing przed zbliżającą się rundą wiosenną. Dziś podopieczni Macieja Góreckiego ulegli grającemu w klasie okręgowej Piastowi Czerwieńsk 1:3.

fot. Andrzej Sacha / ZGSPORT.PL

Ekipa zielonogórska rozpoczęła ten mecz całkiem dobrze, bowiem już w 13. minucie prowadzenie dał jej młody Kacper Bednarz. Przez całą pierwszą połowę głównie to Lechia nadawała grze tempo, ale i Piast miał kilka niebezpiecznych sytuacji. Goście z Czerwieńska zdołali je wykorzystać dopiero po przerwie. Wyrównanie przyszło w 60. minucie, kiedy to Jakub Marczak sfaulował jedego z rywali i arbiter podyktował rzut karny, który został przez Piasta bez problemu wykorzystany.

W końcówce przyjezdni wyraźnie się rozpędzili, zadając zielonogórzanom kolejne ciosy. W 71. minucie wyszli na pierwsze tego dnia prowadzenie, a wynik 3:1 ustalili na 4 minuty przed końcowym gwizdkiem. Warto jeszcze odnotować, że w ostatnich sekundach pojedynku na boisku nastąpiła mała przepychanka, w wyniku której czerwoną kartkę otrzymał jeden z zawodników Piasta.

Za tydzień piłkarze Lechii II mają zaplanowany ostatni sparing przed IV-ligową wiosną – w Żarach zmierzą się z tamtejszym Promieniem. Z kolei zmagania ligowe ruszają już 14 marca. Wówczas udadzą się oni do Sławy na pojedynek z Dębem Przybyszów.

Mecz towarzyski: KS Lechia Gran-Bud II Zielona Góra – Piast Czerwieńsk 1:3 (1:0)
1:0 Kacper Bednarz 13’
1:1 Dawid Kaczor (k) 60’
1:2 Przemysław Kowalewicz 71’
1:3 Filip Kiszkurno 86’


5

1

0

0

1

0

Komentarze

Brak komentarzy! Podziel się swoją opinią jako pierwszy!

Zabezpieczenie antyspamowe: Ile jest dwa plus trzy?


© ZGSPORT.PL 2018-2020 | Reklama | Wykorzystanie zdjęć | Polityka prywatności