Nasz serwis korzysta z cookies w celach statystycznych. Ponadto Google zbiera dane w celu personalizacji reklam wyświetlanych na naszych stronach. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na powyższe. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, przeczytaj naszą politykę prywatności.
ZGADZAM SIĘKoronawirus pokrzyżuje sportowe plany? Znamy listę odwołanych wydarzeń!

Paweł Górski
redakcja@zgsport.pl
[INNE]
2020-03-05 12:44

Ogłoszenie pierwszego w Polsce przypadku zarażenia koronawirusem, które wykryto w Zielonej Górze, sprawiło, że władze miasta podjęły kroki zapobiegawcze. Jednym z nich jest odwołanie wydarzeń kulturalnych i sportowych zaplanowanych na najbliższe dwa tygodnie.

fot. Andrzej Sacha / ZGSPORT.PL

O odwołaniu imprez masowych poinformował wczoraj prezydent Janusz Kubicki na specjalnej konferencji prasowej poświęconej koronawirusowi. Dziś z kolei Urząd Miasta opublikował komunikat, w którym zamieścił wykaz wszystkich wydarzeń, na które wpłynęła powyższa decyzja. Jakie mecze znajdziemy na liście?

Spotkanie Stelmetu Enea BC Zielona Góra z MKS-em Dąbrowa Górnicza zaplanowane na 11.03 odbędzie się bez udziału publiczności. Ponadto przełożona została domowa inauguracja wiosny w wykonaniu Lechii Gran-Bud Zielona Góra, która miała zostać rozegrana 14.03. W pierwotnym terminie nie odbędzie się również mecz 17. kolejki I ligi piłki ręcznej, w którym PKM Zachód AZS UZ miał podejmować Olimpię Medex Piekary Śląskie.

O nowych datach przełożonych spotkań będziemy informowali na bieżąco.

Lista wydarzeń sportowych odwołanych przez Urząd Miasta:

Pełna lista odwołanych imprez dostępna jest w komunikacie Urzędu Miasta.


0

0

0

0

2

0

Komentarze

Brak komentarzy! Podziel się swoją opinią jako pierwszy!

Zabezpieczenie antyspamowe: Ile jest siedem plus dziewięć?


© ZGSPORT.PL 2018-2022 | Reklama | Wykorzystanie zdjęć | Polityka prywatności