Nasz serwis korzysta z cookies w celach statystycznych. Ponadto Google zbiera dane w celu personalizacji reklam wyświetlanych na naszych stronach. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na powyższe. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, przeczytaj naszą politykę prywatności.
ZGADZAM SIĘPiłkarska wiosna czas start! Na początek bój z sąsiednimi „Rekordzistami”

Paweł Górski
redakcja@zgsport.pl
[PIŁKA NOŻNA]
2020-03-06 18:46

Piłkarscy fani z Winnego Grodu jeszcze trochę będą musieli poczekać na III-ligowe emocje na stadionie przy ul. Sulechowskiej, ale Lechia Gran-Bud Zielona Góra już w tę sobotę rozpocznie zmagania w rundzie wiosennej. W wyjazdowym pojedynku piłkarze Andrzeja Sawickiego podejmą Rekord Bielsko-Biała.

fot. Andrzej Sacha / ZGSPORT.PL

Długo oczekiwana runda wiosenna III ligi wreszcie nastała. Lechia Gran-Bud na inaugurację uda się do Bielska-Białej, gdzie czekać będzie na nią sąsiad z tabeli – miejscowy Rekord. Oba zespoły jesień skończyły z identycznym dorobkiem punktowym. Ekipa z województwa śląskiego wyprzedza zielonogórzan jedynie dzięki lepszemu bilansowi bramkowemu.

Zarówno Lechia jak i Rekord zimą nie przeszły kadrowych rewolucji. Najważniejszą zmianą w Bielsku-Białej jest przyjście nowego trenera, którym został Dariusz Mrózek. Poza tym obie drużyny wykonały niewielkie ruchy transferowe. Lechię, oprócz Krzysztofa Staśkiewicza ze Stali Brzeg, zasilili głównie byli reprezentanci TS-u Masterchem Przylep, z którym połączył się zielonogórski III-ligowiec.

Pierwszy w tym sezonie mecz pomiędzy tymi drużynami stanowił emocjonującą inaugurację rozgrywek. Wtedy w Grodzie Bachusa Lechia zafundowała kibicom istne wahania nastrojów, a ostatecznie to Rekord okazał się nieznacznie lepszy, strzelając na 3:2 w ostatnich minutach pojedynku. Czy w sobotę w Bielsku-Białej sąsiedzi w tabeli również stoczą wyrównany bój?

III liga, 18. kolejka: BTS Rekord Bielsko-Biała – KS Lechia Gran-Bud Zielona Góra
Data: 07.03.2020, godzina 15:00
Miejsce: Stadion Rekordu, Bielsko-Biała.

Tego samego dnia drugi garnitur zielonogórskiej Lechii wybierze się na ostatni sparing przed wznowieniem IV ligi. O godzinie 13:00 zabrzmi pierwszy gwizdek wyjazdowego meczu z Promieniem Żary.

Mecz towarzyski: Promień Żary – KS Lechia Gran-Bud II Zielona Góra
Data: 07.03.2020, godzina 13:00
Miejsce: Boisko Okrąglak, Żary.


1

0

0

0

0

0

Komentarze

Brak komentarzy! Podziel się swoją opinią jako pierwszy!

Zabezpieczenie antyspamowe: Ile jest siedem plus jeden?


© ZGSPORT.PL 2018-2021 | Reklama | Wykorzystanie zdjęć | Polityka prywatności