Nasz serwis korzysta z cookies w celach statystycznych. Ponadto Google zbiera dane w celu personalizacji reklam wyświetlanych na naszych stronach. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na powyższe. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, przeczytaj naszą politykę prywatności.
ZGADZAM SIĘII zespół Lechii z przegraną w ostatnim sparingu

Paweł Górski
redakcja@zgsport.pl
[PIŁKA NOŻNA]
2020-03-07 19:03

Rezerwy Lechii Gran-Bud Zielona Góra w sobotnie popołudnie rozegrały swój pierwszy sparing przed startem lubuskiej IV ligi. Występujący w klasie okręgowej Promień Żary pokonał u siebie zielonogórzan 3:1.

fot. Andrzej Sacha / ZGSPORT.PL

W pierwszej połowie spotkania niemal wszystko szło po myśli podopiecznych Macieja Góreckiego. Widać było, że zespół stosuje się do przedmeczowych ustaleń, co zaowocowało golem w 36. minucie. Jego autorem był Piotr Piwowarski, dzięki któremu ekipa z Winnego Grodu 1:0 prowadziła na półmetku tego test-meczu.

Po zmianie stron zielonogórzanie wyraźnie się pogubili, wypuszczając wynik spod kontroli. Już w 47. minucie Promień zdołał wyrównać niespodziewanym strzałem z połowy boiska. Kilka chwil później żaranie dołożyli drugie trafienie, które zdobyli „na raty” wykańczając swój atak. Z kolei w 66. minucie gospodarze dobili ekipę przyjezdną strzałem na 3:1.

To był już ostatni sparing Lechii II przed startem rundy wiosennej w IV lidze. Za tydzień czeka ją pierwszy w tym roku mecz o stawkę. Zielonogórzanie udadzą się wtedy do Sławy na pojedynek z Dębem Przybyszów.

Mecz towarzyski: Promień Żary – KS Lechia Gran-Bud II Zielona Góra 3:1 (0:1)


0

2

0

5

0

0

Komentarze

Fan dnia 2020-03-08 00:02 napisał(a):
Z tymi juniorami to my za daleko nie zajedziemy niestety :(

Dołącz do dyskusji!

Zabezpieczenie antyspamowe: Ile jest cztery plus pięć?


© ZGSPORT.PL 2018-2021 | Reklama | Wykorzystanie zdjęć | Polityka prywatności